فروش دستگاه لیزر آی پی ال موهای زائد IPL SHR SMQ

دستگاه لیزر آی پی ال اس اچ آر

خرید دستگاه لیزر آی پی ال IPL SHR SMQ ، فروش دستگاه لیزر آی پی ال IPL SHR ، خرید و فروش دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ آر SHR IPL SMQ ، آشنایی با جدیدترین دستگاه لیزر آی پی ال و اس اچ آر حذف موهای زائد IPL SHR SMQ ، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد سالنی و کلینیکی IPL RF Elight SHR ، قیمت دستگاه آی پی ال و ایلایت رفع موهای زاید IPL RF SHR Elight ، آموزش اپراتوری حذف موهای زائد با دستگاه آی پی ال و ایلایت IPL Elight SHR ، درمان موهای زائد و جوانسازی پوست با دستگاه آی پی ال ایلایت Elight IPL SHR SMQ :

دستگاه آی پی ال حذف موهای زاید و جوانسازی ، تکنولوژی جدید روز دنیا به نام SHR IPL SMQ یک فرایند موثر در حذف موهای زاید میباشد که سرعت رفع موهای زاید را به چند برابر افزایش داده و با سرعت چند پالس بر ثانیه عوارض احتمالی انجام Hair Removal را بسیار کاهش داده است . همچنین با تنظیمات ویژه پوست های آسیایی، همراه با خنک کننده بسیار قوی نتایج بسیار موثری را ثابت کرده است .

دستگاه آی پی ال SHR IPL SMQ روش بسیار متداولی در حذف موهای زائد در سرتاسر دنیا می باشد . از مزایای این روش بدون درد بودن آن می باشد که نیازی به استفاده از بیحس کننده ها را در این دستگاهها منتفی مینماید . در این روش حرارت به صورت تدریجی به لایه درم اعمال شده به گونه ای که به فولیکول مو آسیب رسانده و مانع رشد آن می شود .

روش دستگاه سوپر آی پی ال و اس اچ آر SHR IPL SMQ شامل توان متوسط بالا، انرژی کم و سرعت تکرار بالای پالس در هر شات بوده که به صورت تدریجی باعث افزایش میزان دما توسط نقاط تمرکز پالسهای انرژی در فولیکول مو شده و باعث ریزش آن می شود. این روش در تمام موها و در تمام انواع تیپ های پوستی قابل استفاده می شود .

مهمترین مزایای دستگاه آی پی ال اس اچ آر IPL SHR SMQ :
۱- دارای دو هندپیس IPL SHR جهت حذف مو و جوانسازی
۲- بزرگترین سطح مقطع ممکن جهت افزایش سرعت درمان و سطح مقطع مناسب برای صورت
۳- دارای توان استاندارد جهت استفاده متداول و پیوسته در شبانه روز
۴- سیستم سوپر خنک کننده قوی و کنترل هوشمند سیستم خنک کننده با استفاده از نرم افزار،قابل تنظیم تا ۵- درجه سانتیگراد
۵- مجهز به فناوری روز قطع طول موج های بیشتر از ۹۵۰ نانومتر که باعث کاهش درد و عوارض جانبی میشود
۶- دارای تکنولوژی جدید فیلترهای داخلی که باعث ایمنی بالاتر و رفع خطای انسانی در جلوگیری از قراردادن فیلترهای اشتباهی میگردد
۷- صفحه نمایش لمسی تاچ اسکرین رنگی با قابلیت آسان در تنظیمات درمانی دستگاه
۸- دارای قابلیت تنظیم تعداد بالای پالس در هر شات نوری در مد SHR

چند جلسه درمان با دستگاه آی پی ال مورد نیاز است ؟
تعداد  و میزان تکرار جلسات درمان به ناحیه مورد نظر، تراکم موها و چرخه رشد مو در بدن بستگی دارد . چرخه کامل فرایند رشد یک فولیکول مو از سه مرحله آناژن ( مرحله فعال ) ، کاتاژن ( مرحله کندی رشد ) و تلوژن ( مرحله استراحت فولیکول ) تشکیل شده است . اشعه لیزر در مرحله آناژن مو مؤثر است . عواملی نظیر سن، وزن، رژیم غذایی، وضعیت هورمونی و داروها روی چرخه رشد مو تاثیر می گذارند . مطالعات علمی نشان داده اند که در اغلب افراد ۴ تا ۸ جلسه درمان به فواصل ۴ تا ۸ هفته برای بدست آوردن نتیجه مطلوب لازم است . البته تعداد جلسات در هر فرد بسته به وضعیت خاص بدن وی ممکن است متغییر باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش ۰۲۱٫۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱٫۸۶۰۲۹۳۷۸ شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .