دستگاه لیزر ان دی یاگ فراکشنال Aileen Laser ND YAG

دستگاه لیزر ان دی یاگ

فروش دستگاه لیزر ان دی یاگ Aileen ND YAG Laser ، خرید دستگاه لیزر ان دی یاگ درمان انواع ضایعات عروقی و واریس Aileen Laser ND YAG ، قیمت دستگاه لیزر موهای زائد بوسیله لیزر ان دی یاگ ND YAG Laser ، درمان موهای زائد و ضایعات عروقی و جوانسازی با دستگاه لیزر ان دی یاگ همراه با هندپیس فراکشنال Aileen Nd Yag Laser ، اولین دستگاه لیزر ان دی یاگ و فراکشنال در ایران Aileen Laser ، بهترین دستگاه لیزر درمان ضایعات عروقی و رفع موهای زاید محصول کشور کره Aileen Nd Yag Laser :

دستگاه قدرتمند لیزر ان دی یاگ ND YAG Aileen جهت از بین بردن موهای زائد :
یکی از بیشترین و موثرترین کاربرد های لیزر در درمان موهای زائد صورت و بدن می باشد . درمان موهای زائد با لیزر به دلیل موثرتر بودن و سرعت عمل بیشتر، درد و عوارض کمتر بر الکترولیز ارجح می باشد . لیزرهای Nd-YAG , Diode , Alexandrite , Ruby در این مورد بکار می روند . ليزر ان دی یاگ Nd YAG فرکشنال Aileen درمان قطعی موهای زائد بوده و مجهز به هندپیس فرکشنال جهت جوانسازی غیر تهاجمی می باشد .

کاربردهای سیستم لیزر ان دی یاگ Aileen Nd Yag :
۱- از بين بردن موهاي زائد در تمامي ۶ تيپ پوستي
۲- از بين بردن موهاي ظريف و کرکي
۳- موثر بر روي آکنه هاي فعال
۴- از بين بردن ضايعات عروقي و همانژيوم
۵- جوانسازي غیر تهاجمی پوست با هندپيس مجزاي فرکشنال

ویژگیهای سیستم NDYAG + Fractional Aileen :
۱- دارای بيم اشعه يکنواخت با ماگزيمم انرژي ۱۶۰J/cm2
۲- سيستم خنک کنندگي قوي با بکارگيري گاز نيتروژن
۳- پهناي پالس ۰٫۳ الي ۳۰۰ ميلي ثانيه در کاربردهاي مختلف
۴- دارای عمق نفوذ بسیار بالا تا ۶ تا ۱۰ ميلي متر برای هر ۶ تیپ پوستی
۵- دارای قطر اشعه از ۲ الي ۱۵ ميلي متر

مقايسه اثر دستگاه ليزر Nd YAG و الکساندرايت با زمان تابش طولاني به تنهايي و توام بر حذف موهاي ناخواسته ؟
زمينه و هدف : ليزر از تکنيک هاي جديدي است که در درمان بسياري از بيماري هاي پوستي از جمله هيرسوتيسم براي کاهش موهاي ناخواسته موفق بوده است . هدف از اين مطالعه مقايسه ميزان تاثير و عوارض جانبي دو ليزر الکساندرايت با طول موج ۷۵۵ نانومتر و Nd YAG با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر به تنهايي و با هم در از بين بردن دايمي موها بوده است .

روش اجرا : در يک کارآزمايي باليني اتفاقي و يک سو بي خبر ۲۵ فرد داوطلب واجد شرايط مطالعه ۴ نوبت به فاصله ۸ هفته با ليزر الکساندرايت يا Nd Yag يا هر دو با هم بر اساس پارامترهاي پيشنهادي کارخانه سازنده دستگاه در نيمه هاي لاترال و مديال ساق پا تحت درمان قرار گرفتند و پس از ۱ و ۸ ماه بعد از آخرين جلسه درمان، پيگيري شدند . تعداد موها در هر جلسه ويزيت با بررسي تصويرهاي تهيه شده وسيله دوربين ديجيتال و نيز با دستگاه Visiomed شمرده شد و ميزان کاهش مو به درصد از تفاضل تعداد مو در يک سانتي متر مربع در جلسه اول و آخر، تقسيم بر تعداد مو در يک سانتي متر مربع در جلسه اول محاسبه شد . شدت درد با اندکس VAS و ميزان عوارض جانبي ( تاول، اسکار، تغييرهاي پيگمانتاسيون ) در هر ويزيت ثبت و يافته ها با آزمون ANOVA و post hoc توکي و مربع کاي تجزيه و تحليل شد .

يافته ها : ۱۵ نفر مطالعه را به پايان رساندند و ۱۰ نفر ديگر به دلايل مختلف از مطالعه خارج شدند . ميانگين کاهش تعداد موها در نواحي درمان شده ۸ ماه پس از آخرين جلسه با ليزر الکساندرايت و Nd YAG با معيار Visiomed مقایسه گردید و اختلافی بين دستگاه ها در هيچ مورد از نظر آماري معني دار نبود . مقايسه دو به دوي دستگاه ها نيز بين آن ها هيچ اختلاف معني داري را نشان نداد .

نتيجه گيري : هر دو سيستم ليزر الکساندريت و Nd YAG در از بين بردن دايمي موها بسيار موثر و کم عارضه هستند ولي استفاده همزمان هر دو ليزر به افزايش کارآيي منجر نمي شود و لذا استفاده یکی از لیزرها به تنهایی در مرحله درمان توصیه می گردد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش ۰۲۱٫۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱٫۸۶۰۲۹۳۷۸ شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .