دستگاه لیزر فراکشنال Fraxis Fractional CO2 Laser

دستگاه لیزر فراکشنال جوانسازی

خرید لیزر فراکشنال جوانسازی Fractional Co2 Laser ، فروش دستگاه لیزر فراکشنال Fraxis Fractional Laser ، قیمت لیزر دی اکسید کربن فراکشنال Fractional Laser Fraxis ، درمان اسکار و جای زخم و بخیه با لیزر فراکشنال Fraxis Fractional Laser ، درمان جوانسازی پوست و رفع چین و چروک و خطوط با لیزر فراکشنال Fractional Co2 Laser ، درمان استاریا و خطوط روی پوست و لایه برداری پوست با لیزر فراکشنال Fraxis Laser ، انجام جراحی برداشتن ضایعات پوستی و خال و زگیل با دستگاه لیزر فراکشنال Fractional Co2 Laser Fraxis :

دستگاه لیزر فراکشنال Fraxis Fractional Co2 که بنام لیزر دی اکسید کربن CO2 معروف است وسیله ای است که علاوه بر بهبودی قابل ملاحظه اسکارها و جوشگاههای پوستی سراسر بدن در درمان پیری پوست خصوصا شلی پوست و چروک های دور چشم و دور دهان هم کاملا موثر است . نسل جديد ليزر Co2 فرکشنال با تيوب فلزی آمریکایی و تحريک RF دارای هندپیس اختصاصی لایه برداری و جوانسازی و جراحی می باشد .

درمانهای غیر تهاجمی که امروزه برای جوانسازی پوست بکار می روند، در بسیاری از موارد خواسته های مراجعه کنندگان را برآورده نمی سازد و آنها ترجیح می دهند درمانهای تهاجمی تر را تجربه کنند . دستگاه لیزر فراکشنال Fraxis Co2 Fractional Laser راه حلی مناسب برای اینگونه افراد است . این درمان بدون ایجاد زخمهای متداول ناشی از لیزرهای متداول Co2 ، نتایج بسیار مناسبی را به ارمغان می آورد .

در این تکنولوژی نقاط متعدد آسیب گرمایی ( Microscopic Thermal Zone ) بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف ایجاد می شود . در این دستگاه ها کروموفور هدف، ملکول های آب می باشد . از آنجا که ملکول های آب در تمام بافت وجود دارند فرایند تخریب با محدود کردن اشعه باعث ایجاد ستون های میکروسکوپیک تخریب گرمایی در اپیدرم و درم می شود . بافت سالم بین مناطق تحت درمان به سرعت، ساخت بافت پوششی ناحیه تخریب شده را تحریک می کند .

همچنین به علت سالم ماندن لایه شاخی اپیدرم میزان عفونت و ریسک سایر عوارض کاهش می یابد . حرارت باعث جمع شدگی و بازسازی کلاژن های موجود شده که منجر به سفتی پوست می شود . از طرف دیگر تحریک گرمایی فیبروبلاست ها باعث تولید کلاژن های جدید می گردد. در نهایت در اثر درمان افزایش کیفیت پوست و افزایش خاصیت الاستیسیتی و کاهش چین و چروک و عمق اسکارها اتفاق می افتد .

ویژگی های دستگاه لیزر فراکشنال Fractional Co2 Laser Fraxis :
۱- توان ۳۰ وات واقعی
۲- قابلیت تکرار تا اورلپ ۱۰
۳- قابلیت تنظیم میزان عمق نفوذ
۴- قابلیت اسکن در اشکال مختلف برای نواحی متفاوت
۵- قابلیت اسکن در مد های متفاوت جهت کاربرد های متفاوت
۶- سرعت بسیار بالا و کنترل دقیق عمق درمان
۷- مجهز به هندپیس واژینال و جراحی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش ۰۲۱٫۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱٫۸۶۰۲۹۳۷۸ شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید تا مشاوران شرکت پاسخگوی سئوالات شما باشند . خرید کلیه تجهیزات بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش معتبر امکان پذیر می باشد .