انواع دستگاه های جوانسازی پوست کدامند

انواع دستگاه های جوانسازی کدامند

استفاده از روش های مختلف جهت جوانسازی پوست یکی از مهمترین مسائلی است که بسیاری از افراد به خصوص بانوان به آن اهمیت زیادی می دهند. زیرا شاداب بودن پوست و جلوگیری از پیری زودرس بسیار در ظاهر افراد حائز اهمیت است. به همین دلیل استفاده از روش های مختلف برای اینکار همواره مورد نظر این افراد بوده است، به طور مثال استفاده از انواع ماسک های مناسب پوست، به کاربردن کرم های پوستی مختلف، خوردن برخی از مواد غذایی مناسب از جمله روش هایی است که افراد به کار می برند. ولی باید گفت که این شیوه ها بیشتر جهت پیشگیری مناسب بوده و روش های درمانی محسوب نمی گردند.

روش دیگر استفاده از روش های جراحی است که ایراد اصلی این شیوه طول دوره نقاهت طولانی بعد از عمل و همچنین برخی عوارض ناشی از آن به دلیل تهاجمی بودن این شیوه است. به همین دلیل استفاده از روش های جدید و به کار بردن دستگاه های جوانسازی و لیزر پوست یکی از بهترین روش ها جهت جوانسازی محسوب می گردد. از جمله دستگاه های جدید می توان به دستگاه آراف فرکشنال، دستگاه هایفوتراپی، دستگاه لیزر CO2 فرکشنال، دستگاه آراف فرکشنال سوزنی می توان نام برد که با استفاده از امواج پوست را برای تولید بیشتر کلاژن تحریک می نمایند و در نهایت موجب شادابی بیشتر آن می گردند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

نکاتی که باید در خرید دستگاه لیزر الکساندرایت در نظر گرفت چیست

ش خرداد 27 , 1402
استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد امروزه گسترش بسیار زیادی در اغلب کشورهای دنیا داشته است. این مسئله به گونه ای است که بیشتر افراد به استفاده از این روش جهت حذف موهای زائد تمایل یافته اند. به همین علت ساخت و استفاده از این دستگاه ها روز به […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها