انواع دستگاه های جوانسازی پوست کدامند

انواع دستگاه های جوانسازی پوست کدامند

روش زندگی امروزه منجر به تسریع افتادگی و نمایان شدن آثار چین و چروک در پوست گردیده است. این اتفاق بگونه ای است که تعداد بسیار زیادی از خانم ها و آقایان نیز بدنبال شیوه هایی جهت بهبود و ترمیم پوست خود هستند. البته عوامل خارجی مانند آب و هوا و قرار گرفتن در معرض نور خورشید خود باعث بروز و تسریع این عارضه نیز می گردد. بدلیل تمایل بسیاری از افراد برای ترمیم و احیای پوست، دستگاه های جوانسازی پوست متنوعی ایجاد و ساخته شده است. در اینجا به معرفی و بیان برخی از روش ها و دستگاه های جوانسازی خواهیم پرداخت.

یکی از این روش ها استفاده از دستگاه های جوانسازی با استفاده از روش های اکسیژن درمانی است. این دستگاه اکسیژن قوی را در لایه های پوست با فشار بالا تزریق می کند، با استفاده از این روش در طول یک سری از درمان های منظم منابع و مواد فعال در پوست ایجاد می گردد و همچنین این روش از تولید کلاژن حمایت نموده و باعث سم زدایی از لایه های پوست نیز می گردد که در نهایت باعث جوانسازی و از بین رفتن چین و چروک های سطحی در پوست خواهد شد. دستگاه دیگر که می توان نام برد، استفاده از میکرونیدلینگ جهت اینکار می باشد. این دستگاه یک روش تهاجمی می باشد که با القاء کلاژن در پوست باعث ترمیم و بهبود می گردد. استفاده از این شیوه در درمان جای زخم و آکنه کمک بسزایی می نماید و همچنین موجب از بین رفتن چین و چروک نیز تا حد مناسبی می گردد. لیزر جوانسازی CO2 فرکشنال نیز یکی از دیگر دستگاه ها و یا روش ها جهت جوانسازی پوست می باشد. از این روش برای از بین بردن جای زخم ها و چین و چروک عمیق استفاده می نمایند. همچنین دستگاه آراف فرکشنال سوزنی که از امواج رادیو فرکانسی استفاده می کند. امروزه یکی از بهترین شیوه ها برای جوانسازی پوست محسوب می گردد. با استفاده از این دستگاه پوست برای تولید کلاژن تحریک می گردد و نتیجه حاصله آن در اکثر موارد بسیار مطلوب است بگونه ای که فقط با روش های جراحی قابل مقایسه می باشد که البته جراحی هم دارای عوارض و هم هزینه بیشتری نسبت به این شیوه می باشد.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

مزایای استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت چیست

ی بهمن 10 , 1400
همواره یکی از دغدغه های اکثر افراد به خصوص بانوان حذف موهای زائد به روشی است که کمترین عوارض و بیشترین ماندگاری را داشته باشد، بوده است. بنابراین استفاده از لیزر برای حذف موهای زائد یکی از پرطرفدارترین شیوه ها در جهان امروز است، زیرا علاوه بر ایمن بودن این […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها