انواع دستگاه های لاغری موضعی کدامند

انواع دستگاه های لاغری موضعی کدامند

استفاده از دستگاه های لاغری به منظور بدست آوردن اندام مناسب امروزه یکی از روش های پرطرفدار محسوب می گردد. در این شیوه بدلیل غیر تهاجمی بودن آن عوارض و دوره درمان کوتاه مدت می باشد. در روش های تهاجمی مانند عمل های جراحی بدلیل عوارض و طولانی بودن دوره بهبودی پس از درمان، روشی است که بسیاری از افراد تمایل به انجام آن را ندارند. دستگاه های لاغری امروزه با پیشرفت تکنولوژی روشی مناسب جهت لاغری می باشند.

برخی از این دستگاه ها با تولید اشعه ماکروویو باعث حمله به لایه های چربی انباشته در نواحی بدن می گردند. همچنین برخی از دستگاه های دیگر با استفاده از امواج رادیو فرکانسی برای گرم و سفت کردن بافت بدن جهت افزایش جریان خون و از بین بردن چربی استفاده می گردد. همچنین استفاده از امواج اولتراسونیک نیز یکی از روش هایی است که در دستگاه های لاغری برای از بین بردن چربی انباشته شده در نواحی بدن مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه کویتیشن، دستگاه لاغری LPG‌ و دستگاه لیزر لیپولیزر لی شیپ از جمله دستگاه های لاغری بسیار مناسب و موثر می باشند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

جدیدترین دستگاه های لیزر مو کدامند

د اسفند 15 , 1401
انجام لیزر جهت حذف موهای زائد امروزه یکی از بهترین شیوه ها و محبوب ترین آنها محسوب می گردد. زیرا استفاده از این روش برای حذف موهای زائد هم هیچگونه عوارضی برای فرد نداشته و هم بدون درد و بدون نیاز به تکرار آن در بازه زمانی کوتاه می باشد. […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها