انواع دستگاه های لیزر موهای زائد کدامند

انواع دستگاه های لیزر موهای زائد کدامند

استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد جهت آنها یکی از پرطرفدارترین شیوه ها برای اینکار محسوب می گردد. استقبال زیاد افراد از این روش بدلیل اثربخشی بسیار مناسب آن در کنار کم عارضه بودن این شیوه می باشد. همچنین با سپری کردن یک دوره کامل برای حذف موهای زائد با تجویز متخصص می تواند فرد را از اصلاح آن ناحیه تا مدت زمان بسیار طولانی رها نماید.

دستگاه های لیزر موهای زائد امروزه به دوگروه اصلی دستگاه های لیزر دایود و دستگاه های لیزر الکساندرایت تقسیم بندی می گردند. دستگاه های لیزر دایود با طول موج حدود ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر جهت حذف موهای زائد برای پوست های تیره از بهترین گزینه های می تواند محسوب گردد. دستگاه لیزر الکساندرایت نیز باطول موج حدود ۷۵۰ نانومتر نیز یکی از موثرترین روش ها برای حذف موهای زائد به خصوص برای پوست های روشن می باشد. البته درواقع می توان گفت دستگاه لیزر الکساندرایت پیشرفته ترین دستگاه و تکنولوژی موجود برای حذف موهای زائد است. از جمله بهترین دستگاه های لیزر موهای زائد می توان به دستگاه لیزر دایود ویکینی، دستگاه لیزر دایود اپیلیا، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا اصلی، لیزر الکساندرایت نابلکس، دستگاه الکساندرایت نابلین و لیزر الکساندرایت پنتو اشاره نمود.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

بهترین و جدیدترین دستگاه های جوانسازی کدامند

د شهریور 20 , 1402
داشتن پوستی صاف و شفاف از جمله نکاتی است که در ظاهر افراد تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین علت افراد بسیاری به خصوص بانوان به دنبال بهترین شیوه ها برای داشتن پوست صاف و شفاف و همچنین مناسب ترین شیوه ها جهت ترمیم پوست و از بیت بردن چین […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها