انواع دستگاه های لیزر موهای زائد کدامند

انواع دستگاه های لیزر موهای زائد کدامند

حذف موهای زائد یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد به دنبال بهترین شیوه برای انجام آن هستند. زیرا این مسئله یکی از مهمترین مواردی است که بر روی ظاهر افراد به خصوص بانوان تاثیرگذار است. استفاده از روش های جدید که از محبوب ترین آنها استفاده از دستگاه های لیزر جهت حذف موهای زائد می باشد یکی از بهترین شیوه ها برای جایگزینی با روش های سنتی محسوب می گردد. استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد با توجه به مزایای آن از جمله بدون عارضه بودن، بدون در بودن و ماندگاری مناسب این شیوه موجب گردیده از روش های سنتی محبوبیت بالاتری را در دنیا داشته باشد.

موهای بدن انسان دارای ریشه و ملانین می باشد که عامل ایجاد رنگدانه در مو هستند. دستگاه های لیزر با تابیدن اشعه نور و ایجاد گرما در لایه زیرین پوست به مقابله با ریشه و ملانین مو خواهد پرداخت. بگونه ای که رشد این موها از ریشه کاهش یافته و رشد موهای زائد در بدن متوقف گردد. انجام لیزر موهای زائد با توجه به ناحیه مورد نظر و رنگ پوست و موهای بدن به چند جلسه برای درمان کامل نیاز دارد. علت این مسئله رشد موهای بدن در زمان های مختلف است که موجب گردیده انجام لیزر به چند جلسه تکرار احتیاج داشته باشد. بنابراین با تکرار لیزر در چند جلسه میتوان تعداد قابل توجهی از ریشه های موهای زائد را در ناحیه مورد نظر هدف قرار داد و رشد آنها را متوقف نمود. دستگاه های لیزر متفاوتی از نظر ساختار وجود دارد که می توان به دستگاه لیزر دایود، دستگاه لیزر الکساندرایت و شبه لیزرها با نام تجاری دستگاه های آی پی ال یا ایلایت اشاره نمود.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت کدام است

ی مهر 10 , 1401
دستگاه های لیزر موهای زائد بسیاری در بازار تولید و عرضه شده است. در کل می توان دستگاه های لیزر را به چند دسته یعنی دستگاه های لیزر دایود ، لیزر شبه دایود یعنی دستگاه آی پی ال و یا ایلایت و همچنین دستگاه لیرز الکساندرایت تقسیم نمود. یکی از […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها