انواع و بهترین دستگاه های جوانسازی پوست کدامند

انواع و بهترین دستگاه های جوانسازی پوست کدامند

استفاده از شیوه های مختلف جهت شاداب سازی پوست و از بین بردن چین و چروک آن یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد به خصوص بانوان به آن اهمیت زیادی می دهند. استفاده از انواع کرم های پوست و همچنین ماسک های پوستی یکی از روش های در دسترس برای افراد است که بسیاری از ما آن را تجربه کردیم. نکته مهم در این خصوص این کطلب می باشد که استفاده از این شیوه ها بسیار برای پیشگیری از افتادگی پوست موثر هستند ولی از نظر درمانی برای اینکار گزینه بسیار مناسب با نتیجه بخشی بالا نمی باشند.

استفاده از روش های جراحی نیز برای بسیاری از افراد به دلیل عوارض و دوران بهبود طولانی پس از درمان و همچنین هزینه بالا مطلوب و مورد قبول نمی باشد. به همین دلیل استفاده از روش جدیدتر و به کاربردن دستگاه های لیزر و دستگاه های جوانسازی به دلیل بدون عارضه بودن و همچنین عدم نیاز به دوران بهبود زیاد و هزینه پایین تر نسبت به جراحی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. اثربخشی این شیوه نیز بسایر مناسب می باشد. این دستگاه ها با تحریک پوست برای کلاژن سازی موجب شادابی و ایجاد طراوت در پوست می گردند. از جمله دستگاه های رایج با عملکرد بسیار مناسب دستگاه هایفوتراپی، دستگاه لیزر CO2‌ فرکشنال و دستگاه لیزر آراف فرکشنال سوزنی می باشد. که با استفاده از امواج رادیویی موجب تحریک پوست برای کلاژن سازی می گردد.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

زمان یا فصل مناسب جهت انجام لیزر موهای زائد چه زمانی است

س اردیبهشت 26 , 1402
انجام لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد یکی از پرطرفدارترین شیوه ها برای اینکار محسوب می گردد. به همین دلیل یک از مسائل مورد توجه زمان مناسب برای انجام لیزر مو می باشد. نکات مختلفی را در خصوص زمان یا فصل مورد نظر جهت انجام لیزر باید […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها