بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت کدام است

بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت کدام است

دستگاه های لیزر موهای زائد بسیاری در بازار تولید و عرضه شده است. در کل می توان دستگاه های لیزر را به چند دسته یعنی دستگاه های لیزر دایود ، لیزر شبه دایود یعنی دستگاه آی پی ال و یا ایلایت و همچنین دستگاه لیرز الکساندرایت تقسیم نمود. یکی از اصلی ترین تفاوت های این دستگاه ها منابع نوری که نور لیزر را تولید می نمایند، می باشد.

جنس مختلف این منبع های نوری لیزر موجب گردیده تا نور لیزر در هر کدام از این دستگاه ها در یک بازه طول موج مشخص و متفاوت تولید شود. این موضوع باعث می گردد هر کدام از آنها برای نوع خاصی از رنگ پوست و موهای زائد بدن مناسب باشد. ولی می توان به جرات گفت یکی از موثرترین و کم عارضه ترین دستگاه های لیزر دستگاه لیزر الکساندرایت می باشد. از جمله دستگاه های مناسب و پرکابرد در این گروه می توان به دستگاه لیرز الکساندرایت کندلا ، لیزر الکساندرایت نابلکس ، لیزر الکساندرایت نابلین و دستگاه لیزر الکساندرایت پنتو اشاره نمود.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

بهترین روش ها و شیوه های جوانسازی کدامند

ش آبان 7 , 1401
استفاده از روش های مختلف جهت داشتن پوست شاداب و جوان یکی از مسائلی است که برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است و همواره به دنبال بهترین راهکارهای آن هستند. زیرا داشتن پوست صاف و با تراوت در ظاهر افراد بسیار مهم بوده است. بنابراین این مسئله به میزان […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها