بهترین دستگاه های لیزر الکساندرایت کدامند

بهترین دستگاه های لیزر الکساندرایت کدامند

امروزه حذف موهای زائد با استفاده از دستگاه های لیزر مو یکی از بهترین شیوه ها جهت اینکار محسوب می گردد. دلایل مختلفی برای محبوبیت این روش وجود دارد که مطمئنا بدون عارضه بودن این شیوه و همچنین عدم نیاز به تکرار مجدد آن در یک بازه زمانی کوتاه از جمله مسائلی هستند که مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد. دستگاه های لیزر مو هر روزه با استفاده از تکنولوژی روز پیشرفت می کنند و عملکرد بهتر و موثرتری را نسبت به گذشته بدست می آورند. دستگاه لیزر الکساندرایت با استفاده از منبع نوری جامد جهت تشعشع نور لیزر و همچنین با به کار بردن شیوه های جدید کولینگ یکی از بهترین دستگاه های لیزر مورد استفاده در دنیا می باشد.

نکته مهمی که باید در خصوص دستگاه های لیزر مورد توجه قرار داد استفاده از لیزر موهای زائد دارای استانداردهای لازم می باشد. بدین مفهوم که دستگاه لیزر مو مورد نظر علاوه بر اینکه باید دارای تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت و درمان باشد بهتر است دارای گواهینامه های لازم بین المللی هم باشد. از جمله بهترین دستگاه های جدید و به روز مورد قبول و دارای تاییدیه داخلی و بین المللی می توان به دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس، دستگاه لیزر الکساندرایت دکا، دستگاه لیزر الکساندرایت نابلین، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا اصلی، دستگاه لیزر الکسادرایت پنتو اشاره نمود. تمامی این دستگاه ها علاوه بر دارابودن تاییدیه داخلی دارای گواهینامه های بین المللی نیز بوده و از جدیدترین دستگاه های لیزر مو روز در دنیا محسوب می گردند که عملکرد مطلوب آنها ظرف چند سال اخیر نیز به اثبات رسیده است.

منبع و ماخذ : www.pishro-teb.com

پست بعدی

دستگاه لیزر مناسب موهای زائد برای هر یک از تایپ های پوستی چیست

س فروردین 15 , 1402
استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد جهت حذف آنها یکی از رایج ترین شیوه های مورد استفاده به این منظور می باشد. استفاده از این شیوه به دلایل مختلف از جمله اثر بخشی بالا و بدون عارضه بودن آن یکی از پرطرفدارترین شیوه ها در دنیا محسوب می گردد. یکی […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها