بهترین روش های از بین بردن تیرگی پوست چیست

بهترین روش های از بین بردن تیرگی پوست چیست

سیاهی و تیرگی پوست یکی از مواردی است که بسیاری از افراد به خصوص بانوان به دنبال یافتن بهترین شیوه های درمان آن هستند. زیرا این عامل در ظاهر افراد تاثیر داشته و برای برخی از آنها موجب تضعیف روحیه شان می گردد. روش های بسیاری برای از بین بردن این تیرگی ها وجود دارد.

یکی از آن روش ها استفاده از کرم های روشن کننده پوست می باشد. البته استفاده از این شیوه بسیار ساده و راحت بوده ولی در برخی موارد پاسخگویی مناسبی ندارد و در گاهی اوقات نیز به صورت موقت و گذرا نتیجه بخش است. استفاده از دستگاه لیزر جهت اینکار نیز رایج می باشد. با اینکار نور لیزر به پوست می تابد و سلول های مرده پوست را پاک می کند. درنتیجه لکه های تیره از بین رفته تا پوست سفیدتر و صاف تر به نظر برسد. ازجمله مزایای استفاده از لیزر جهت اینکار می توان به از بین رفتن لکه های پوستی، ایمنی استفاده از این روش ها و همچنین دوران بهبود بسیار کوتاه آن و بهبود بافت پوست اشاره نمود.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

انواع دستگاه های لاغری موضعی کدامند

ش اسفند 6 , 1401
استفاده از دستگاه های لاغری به منظور بدست آوردن اندام مناسب امروزه یکی از روش های پرطرفدار محسوب می گردد. در این شیوه بدلیل غیر تهاجمی بودن آن عوارض و دوره درمان کوتاه مدت می باشد. در روش های تهاجمی مانند عمل های جراحی بدلیل عوارض و طولانی بودن دوره […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها