بهترین روش ها و شیوه های جوانسازی کدامند

بهترین روش ها و شیوه های جوانسازی کدامند

استفاده از روش های مختلف جهت داشتن پوست شاداب و جوان یکی از مسائلی است که برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است و همواره به دنبال بهترین راهکارهای آن هستند. زیرا داشتن پوست صاف و با تراوت در ظاهر افراد بسیار مهم بوده است. بنابراین این مسئله به میزان قابل توجهی مدنظر اکثر افراد به خصوص بانوان می باشد. با افزایش سن به دلیل کاهش تولید کلاژن توسط پوست و همچنین کاهش حجم چربی زیر پوستی به خصوص در نواحی مانند زیر چشم،‌ چانه و گونه های افراد افتادگی و چین و چروک بر روی پوست نمایان می گردد.

روش ها و شیوه های مختلفی برای درمان و جلوگیری از این مشکل و جوانسازی پوست وجود دارد که می توان از جمله مهمترین آنها به استفاده از روش های تهاجمی مانند جراحی پلاستیک و زیبایی، شیوه های کم تهاجمی مانند استفاده از شیوه هایفوتراپی و روش های تزریقی مانند استفاده از بوتاکس و ژل و همچنین روش های غیر تهاجمی مانند مراقبت های پوستی و استفاده از انواع ماسک ها و کرم ها و در واقع شیوه های خانگی نام برد. استفاده از روش های کم تهاجمی مانند به کاربردن انواع دستگاه های لیزر جوانسازی پوست مانند دستگاه لیزر فرکشنال CO2‌ و یا دستگاه جدیدتری مانند لیزر آراف فرکشنال سوزنی بسیار گزینه مناسبی باشد. زیرا استفاده از این دستگاه ها و شیوه ها  هم مانند روش های تهاجمی هزینه بالا و عوارض جانبی زیادی برای بیمار ندارند و هم دارای تاثیر گذاری بسیار مناسب و ماندگاری نسبت به روش های خانگی می باشند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

بهترین لیزر جهت از بین بردن لکه های پوستی چیست

ی آذر 6 , 1401
لک بر روی پوست دارای رنگدانه هایی هستند که در بسیاری از مواقع بدلیل شرایط محیطی مانند قرار گرفتن در برابر نور خورشید بر روی پوست ظاهر می گردد. لکه هایی که بر روی پوست صورت به وجود می آیند در بسیاری از مواقع جنبه موروثی دارند. لکه های پوستی […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها