بهترین زمان و فصل جهت انجام لیزر مو چه زمانی است

بهترین زمان و فصل جهت انجام لیزر مو چه زمانی است

به کاربردن دستگاه های لیزر موهای زائد با توجه به مزایای قابل توجه آن از محبوب ترین شیوه های حذف موهای زائد محسوب می گردد. اثربخشی مناسب این شیوه در کنار بدون درد و عارضه بودن آن و عدم نیاز به تکرار مجدد در یک بازه زمانی کوتاه نیز از جمله دلایل محبوبیت این شیوه می باشد.

رعایت برخی نکات در استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد موجب اثربخشی بهتر و به حداقل رسیدن آسیب های احتمالی این شیوه می گردد. از جمله نکات مهم در انجام لیزر انتخاب زمان مناسب برای اینکار است. اما بهتر است اینگونه بیان کنیم با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های به روز بهترین زمان در استفاده از این دستگاه ها با توجه به عوارض کم آنها زمانی است که بتوان تا حد امکان در برابر نور مستقیم خورشید به خصوص در ساعت های اولیه و یا چند روز پس از انجام لیزر قرار نگرفت. همچنین استفاده از کرم های مرطوب کننده و آبرسان  و  به کاربردن کرم های ضدآفتاب مناسب برای پوست نیز لازم و ضروری است. در واقع اگر بتوان این نکات را بدرستی رعایت کرد استفاده از این دستگاه در هر فصلی امکان پذیر می باشد، زیرا یک محافظت مناسب برای حفاظت از پوست و عدم هرگونه آسیب کافی بوده و موجب آسیب به اثربخشی این شیوه نخواهد گردید.

منبع و ماخذ : www.pishro-teb.com

پست بعدی

تاثیر رنگ پوست در انتخاب دستگاه لیزر مو مناسب چیست

س اسفند 15 , 1402
استفاده از دستگاه لیزر مو با توجه به محبوبیت این شیوه از مهمترین و بهترین روش های اینکار محسوب می گردد. با توجه به اثربخشی بالای این شیوه و بدون عارضه و بدون درد بودن آن پرطرفدار بودن این روش کاملا منطقی است. همچنین یکی از مهمترین مزایای این روش […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها