بهترین شیوه ها جهت از بین بردن تیرگی پوست زانو و کشاله ران چیست

بهترین شیوه ها جهت از بین بردن تیرگی پوست زانو و کشاله ران چیست

روش هاو شیوه های مختلفی برای از بین بردن تیرگی پوست بدن وجود دارد. از جمله این شیوه ها می توان به استفاده  از ترکیب روغن زیتون و لیمو، به کاربردن ژل آلوئه ورا، استفاده از ترکیبات زردچوبه، استفاده از ترکیب عسل و لیمو و استفاده از انواع کرم ها پوستی که البته باید با تجویز پزشک مورد استفاده قرار گیرد را نام برد. ولی باید این نکته را درنظر گرفت که استفاده از این روش ها بیشتر نقش پیشگیری را ایفا می کنند و برای نگهداری از پوست مناسب هستند. البته نقش درمانی را داردند ولی در موارد بسیاری اثرگذاری درمانی آنها زیاد مورد قبول افراد واقع نمی گردد.

در کنار این شیوه ها می توان به استفاده از دستگاه های لیزر جوانسازی نیز اشاره داشت. این شیوه که امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است در کنار بدون عارضه بودن تاثیر گذاری بسیار مطلوبی را نیز به همراه دارد.  با استفاده از این نوع دستگاه های لیزر می توان لایه تیره شده پوست ناحیه مورد نظر را از بین برد و پس از آن با استفاده از دستگاه های جوانسازی مناسب پوست را برای کلاژن سازی بیشتر تحریک نمود. در طول این فرآیند علاوه بر از بین رفتن تیرگی پوست می توان باعث ایجاد تراوت و شادابی بیشتر نیز گردید.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

تاثیر رنگ پوست در انتخاب دستگاه لیزر مو مناسب چیست

ج مهر 28 , 1402
روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد. اما می توان گفت یکی از محبوب ترین روش ها برای اینکار استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد می باشد. پرطرفدار بودن این شیوه به دلایل مختلفی از جمله موثر بودن آن در کنار بدون عارضه بودن این […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها