بهترین شیوه پاکسازی صورت چیست

بهترین شیوه پاکسازی صورت چیست

پاکسازی پوست یکی از مسائلی است که اکثر افراد آن را تایید و برای شاداب نگه داشتن پوست انجام می گیرد. البته باید بدانیم منظور از پاکسازی پوست چیست و آن را توضیح دهیم. در واقع پاکسازی پوست هم به شیوه ها و روش های خانگی و سنتی و هم به روش های کلینیکی صورت می گیرد. در روش های سنتی انجام اینکار در طولانی مدت موثر بوده و تاثیر خود را نشان خواهد داد. به همین دلیل در مواردی که نیاز به پاکسازی سریع پوست می باشد معمولا روش های کلینیکی پیشنهاد می گردد.

از جمله روش های خانگی برای پاکسازی پوست می توان به استفاده از لایه بردارها، استفاده از ماسک های صورت، پاک کننده های مناسب و همچنین به کار بردن مرطوب کننده های پوست را نام برد. اکثر افراد با پاک کننده های صورت آشنا و اهمیت استفاده از آنها را می دانند در واقع باید گفت اگر اکثر شما برای یک مدت طولانی از پاک کننده های صورت استفاده نکنید پوست شما بیشتر چرب خواهد شد و اگر هم پوست خشکی دارید باید از مرطوب کننده های مناسب با توصیه پزشک استفاده نمایید. همچنین از جمله روش های کلینیکی که برای پاکسازی پوست استفاده می گردد می توان به فیشیال پوست، پاک سازی پوست با لیزر، استفاده از روش میکرودرم ابیژن و همچنین استفاده از روش میکرونیدلینگ جهت پاکسازی پوست اشاره نمود.

پست بعدی

لیزر لیپولیز لی شیپ لاغری موضعی Leshape Laser

د تیر 20 , 1401
لیزر لیپولیزر لاغری موضعی لی شیپ Leshape Laser دستگاه قدرتمند لاغری موضعی GTG LeShape لیزر لیپولیز لی شیپ از جدیدترین متدولوژی به نام مکانیسم آپوپتوز برای کانتورینگ بدن استفاده می کند و یک درمان غیر تهاجمی است . لیزر لاغری LeShape با عبور از نور لیزر دیودی ۱۰۶۰ نانومتری از […]
لیزر لیپولیزر لاغری موضعی لیشیپ Leshape Laser

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها