بهترین لیزر جهت از بین بردن لکه های پوستی چیست

بهترین لیزر جهت از بین بردن لکه های پوستی چیست

لک بر روی پوست دارای رنگدانه هایی هستند که در بسیاری از مواقع بدلیل شرایط محیطی مانند قرار گرفتن در برابر نور خورشید بر روی پوست ظاهر می گردد. لکه هایی که بر روی پوست صورت به وجود می آیند در بسیاری از مواقع جنبه موروثی دارند. لکه های پوستی معمولا عواقب پزشکی نداشته و فرد دچار بیماری نمی گردد.

استفاده از دستگاه لیزر جهت از بین بردن لکه های پوستی یکی از موثرترین و رایج ترین روش هایی است که امروزه بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است. زیرا اثر بخشی این روش بسیار بالا بوده و تقریبا فاقد هر گونه عوارضی می باشد. بدین مفهوم که در صورت بروز عوارض معمولا این عوارض بسیار ناچیز و گذرا در حد چند روز بروز می کنند. در این شیوه با استفاده از انرژی اشعه لیزر و تاباندن آن به پوست می توان لایه های آسیب دیده پوست را از بین برد و پوست را برای تولید کلاژن بیشتر تحریک نمود. در نتیجه این کار طی چند جلسه می توان در ناحیه مورد نظر سطح پوست را ترمیم کرد. البته برای انتخاب بهترین دستگاه با توجه به رنگ و شرایط پوستی باید حتما با پزشک متخصص قبل از انجام مشورت نمود.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

بهترین روش های از بین بردن تیرگی پوست چیست

س آذر 29 , 1401
سیاهی و تیرگی پوست یکی از مواردی است که بسیاری از افراد به خصوص بانوان به دنبال یافتن بهترین شیوه های درمان آن هستند. زیرا این عامل در ظاهر افراد تاثیر داشته و برای برخی از آنها موجب تضعیف روحیه شان می گردد. روش های بسیاری برای از بین بردن […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها