بهترین و به روزترین دستگاه های لیزر موهای زائد کدامند

بهترین و به روزترین دستگاه های لیزر موهای زائد کدامند

حذف موهای زائد امروزه با استفاده از دستگاه های لیزر مو بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. استفاده از روش های سنتی علاوه بر دردناک بودن برخی از آنها نیاز به تکرار مجدد بعد از یک بازه زمانی کوتاه را دارند. در صورتیکه با استفاده از دستگاه های لیزر مو علاوه بر اثربخشی بسیار مناسب آنها در صورت سپری کردن یک دوره کامل درمان نیاز به تکرار مجدد در بازه زمانی کوتاه نمی باشد. از جمله مزایای دیگر این شیوه بدون درد بودن دستگاه های لیزر مو می باشد.

با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه های لیزر مو شرکت های سازنده تجهیزان پزشکی بدنبال استفاده از بهترین و جدیدترین  تکنولوژی در ساخت این دستگاه ها هستند. تا علاوه بر اثربخشی بهتر دستگاه های جدیدتر راحتی و آسایش و عوارض جانبی آن به بهترین شیوه مدیریت گردد. نکته مهم دیگر در خصوص دستگاه های لیزر مو داشتن مجوزهای داخلی معتبر در کنار گواهینامه های بین المللی می باشد. زیرا در صورت عدم وجود مجوزهای داخلی قانونی و معتبر استفاده از دستگاه علاوه بر پیگرد قانونی برای مجموعه یا کلینیک مورد نظر، امکان بروز مشکلات در فرد بیمار و یا نتیجه بخشی حاصل از آن پس از فرآیند درمان به دلیل غیر استاندارد بودن آنها وجود دارد. از جمله بهترین و جدیدترین دستگاه های لیزر مو دارای تمامی تاییدیه های داخلی معتبر و همچنین گواهینامه های بین المللی کامل، می توان به دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا (اصلی)، لیزر الکسانداریت نابلکس، لیزر الکساندرایت پنتو و لیزر دایود رازورلیزر اشاره نمود.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

بهترین و جدیدترین شیوه های جوانسازی پوست چیست

ج اردیبهشت 14 , 1403
استفاده از روش های مختلف جهت جوانسازی پوست یکی از دغدغه های بسیاری از افراد می باشد. علت اصلی این مطلب تاثیر بسزای ظاهر افراد و درنتیجه شادابی و صاف و شفاف بودن پوست آنها در این مسئله می باشد. به کاربردن روش های سنتی و همچنین استفاده از انواع […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها