بهترین و جدیدترین دستگاه های الکساندرایت کدامند

بهترین و جدیدترین دستگاه های الکساندرایت کدامند

لیزر موهای زائد امروزه بسیار مورد استقبال افراد جهت حذف موهای زائد در تمامی دنیا قرار گرفته است. به همین علت دستگاه های لیزر مو با تکنولوژی جدید همواره در حال بروزرسانی می باشند. یکی از مهمترین مسائلی که در دستگاه های جدید مورد توجه می باشد، پاسخ دهی این دستگاه ها برای انواع طیف رنگ پوست و مو است. بگونه ای که علاوه بر اینکه هیچگونه عوارضی را برای بیمار به همراه نداشته باشد نتیجه بسیار مطلوبی را بتوان از آنها حاصل نمود. یکی از تکنولوژی های مورد استفاده در دستگاه های لیزر استفاده از منبع جامد برای تولید نور لیزر است. نتیجه استفاده از این تکنولوژی ساخت دستگاه های لیزر مو زائد به عنوان دستگاه های الکساندرایت شده است. البته تفاوت های دیگری نیز در خصوص طیف طول موج حاصل و همچنین نحوه عملکرد دستگاه وجود  دارد که به نتیجه بخشی بهتر آن و تاثیرگذاری طولانی تر کمک بسزایی کرده است.

از جمله دستگاه های لیزر الکساندرایت که دارای تاییدیه داخلی و گواهینامه های بین المللی نیز می باشند و ساخت کمپانی های معتبر تجهیزات پزشکی در دنیا هستند می توان به دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا اصلی، دستگاه لیزر الکساندرایت پنتو، دستگاه لیزر الکساندرایت دکا و دستگاه لیزر الکساندرایت نابلین اشاره نمود. تمامی این دستگاه ها از عملکرد بسیار مناسبی برخوردار می باشند و مورد رضایت بسیاری از کلینیک ها و بیماران که از آن بهره بردند می باشند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

دستگاه خنک کننده کولینگ کولکس اصل یا زیمر ایرانی

چ اردیبهشت 5 , 1403
دستگاه ایرکولینگ کرایو کولکس معروف به زیمر ایرانی چیست ؟ دستگاه خنک کننده کولینگ کولکس Coolex یک دستگاه قدرتمند و با کیفیت است که به عنوان یک مکمل برای انواع دستگاه‌های لیزر الکساندرایت استفاده می‌شود. این دستگاه به طور موثر سری هندپیس دستگاه لیزر را خنک نگه می‌دارد تا از […]
دستگاه خنک کننده کولینگ کولکس اصل یا زیمر ایرانی

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها