بهترین و جدیدترین دستگاه های الکساندرایت کدامند

بهترین و جدیدترین دستگاه های الکساندرایت کدامند

لیزر موهای زائد امروزه بسیار مورد استقبال افراد جهت حذف موهای زائد در تمامی دنیا قرار گرفته است. به همین علت دستگاه های لیزر مو با تکنولوژی جدید همواره در حال بروزرسانی می باشند. یکی از مهمترین مسائلی که در دستگاه های جدید مورد توجه می باشد، پاسخ دهی این دستگاه ها برای انواع طیف رنگ پوست و مو است. بگونه ای که علاوه بر اینکه هیچگونه عوارضی را برای بیمار به همراه نداشته باشد نتیجه بسیار مطلوبی را بتوان از آنها حاصل نمود. یکی از تکنولوژی های مورد استفاده در دستگاه های لیزر استفاده از منبع جامد برای تولید نور لیزر است. نتیجه استفاده از این تکنولوژی ساخت دستگاه های لیزر مو زائد به عنوان دستگاه های الکساندرایت شده است. البته تفاوت های دیگری نیز در خصوص طیف طول موج حاصل و همچنین نحوه عملکرد دستگاه وجود  دارد که به نتیجه بخشی بهتر آن و تاثیرگذاری طولانی تر کمک بسزایی کرده است.

از جمله دستگاه های لیزر الکساندرایت که دارای تاییدیه داخلی و گواهینامه های بین المللی نیز می باشند و ساخت کمپانی های معتبر تجهیزات پزشکی در دنیا هستند می توان به دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا اصلی، دستگاه لیزر الکساندرایت پنتو، دستگاه لیزر الکساندرایت دکا و دستگاه لیزر الکساندرایت نابلین اشاره نمود. تمامی این دستگاه ها از عملکرد بسیار مناسبی برخوردار می باشند و مورد رضایت بسیاری از کلینیک ها و بیماران که از آن بهره بردند می باشند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

مراقبت های لازم بعد از انجام لیزر موهای زائد چیست

د اسفند 29 , 1401
انجام لیزر موهای زائد برای حذف آنها یکی از رایج ترین و بهترین شیوه ها برای اینکار محسوب می گردد. از جمله علت های گسترش این شیوه نتیجه موثر آن برای حذف موهای زائد و همچنین عدم نیاز به تکرار مجدد آن در یک بازه زمانی کوتاه می باشد. دستگاه […]

مطالب مرتبط با پست انتخابی شما

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها