بهترین و جدیدترین دستگاه های جوانسازی کدامند

بهترین و جدیدترین دستگاه های جوانسازی کدامند

داشتن پوستی صاف و شفاف از جمله نکاتی است که در ظاهر افراد تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین علت افراد بسیاری به خصوص بانوان به دنبال بهترین شیوه ها برای داشتن پوست صاف و شفاف و همچنین مناسب ترین شیوه ها جهت ترمیم پوست و از بیت بردن چین و چروک آن هستند. استفاده از انواع روش های سنتی و همچنین کرم ها و ماسک های پوستی روش هایی مناسب برای حفظ سلامتی پوست و جلوگیری از پیری زودرس می باشد. اما باید گفت این شیوه ها برای از بین بردن افتادگی و همچنین چین و چروک پوست روش هایی با پاسخ دهی مناسب نیستند.

استفاده از روش جراحی علارغم پاسخ دهی مناسب به دلیل هزینه بالا و همچنین دوره نقاهت طولانی آن و خطرات ناشی از هر نوع جراحی مورد نظر بسیاری از افراد نیست. به همین علت به دنبال روش های جایگزین هستند. امروزه استفاده از دستگاه های به روز جوانسازی و لیزر های جوانسازی از جمله بهترین و پرطرفدارترین شیوه در بسیاری از کشورهای دنیا محسوب می گردد. زیرا این شیوه علاوه بر تاثیر گذاری بسیار مناسب تقریبا بدون هیچگونه عارضه ای می باشد و همچنین از هزینه بسیار پایین تری نسبت به روش جراحی برخوردار است. همچنین این روش به دوران نقاهت طولانی نیاز ندراد و فرد می تواند با یک سری مراقبت های لازم در چند روز بعد از درمان به سرعت به زندگی روزمره خویش بپزردازد. از جمله بهترین دستگاه های جوانسازی می توان به دستگاه هایفوتراپی، دستگاه لیزر CO2 فرکشنال و دستگاه لیزر آراف فرکشنال سوزنی اشاره داشت.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

جدیدترین دستگاه های لیزر الکساندرایت کدامند

ج شهریور 31 , 1402
امروزه با استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد جهت اینکار بسیاری از افراد تمایلی به استفاده از روش های سنتی برای حذف موهای زائد را ندارند. محبوبیت این شیوه به دلیل اثربخشی بالای آن در کنار بدون عارضه بودت این روش و همچنین بدون نیاز به تکرار مجدد در […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها