بهترین و جدیدترین شیوه های جوانسازی پوست چیست

بهترین و جدیدترین شیوه های جوانسازی پوست چیست

استفاده از روش های مختلف جهت جوانسازی پوست یکی از دغدغه های بسیاری از افراد می باشد. علت اصلی این مطلب تاثیر بسزای ظاهر افراد و درنتیجه شادابی و صاف و شفاف بودن پوست آنها در این مسئله می باشد. به کاربردن روش های سنتی و همچنین استفاده از انواع ماسک ها و کرم های مناسب و در کنار آن داشتن تغذیه سالم از جمله موارد موثر در حفظ و نگهداری از سلامت و شادابی پوست می باشد. ولی باید در نظر داشت استفاده از این روش ها برای پیشگیری از پیری زودرس و حفظ شادابی پوست بسیار موثر و مفید می باشد ولی در بسیاری موارد تاثیر بسزایی در درمان چین و چروک ها و همچنین مسائل پوستی نداشته و یا تاثیر ناچیری دارند.

روش مورد استفاده دیگر جراحی های پوست می باشد. ولی این شیوه بدلیل داشتن هزینه بالا و در کنار آن عوارض ناشی از عمل های جراحی و همچنین دوران نقاهت و استراحت طولانی پس از درمان مورد استقبال بسیاری از افراد نمی باشد. شیوه دیگر که امروزه یکی از پرطرفدارترین روش های جوانسازی پوست محسوب می گردد، استفاده از دستگاه های لیزر جوانسازی پوست می باشد. زیرا در این روش علاوه براثربخشی مناسب، هزینه منطقی این شیوه و همچنین عوارض بسیار ناچیز و گذرای آن از جمله مسائلی است که مورد توجه بسیاری از افراد واقع گشته است. نکته مهم دیگر عدم نیاز به استراحت طولانی بعد از انجام فرآیند درمان و امکان بازگشت سریع فرد به فعالیت ها و زندگی روزمره می باشد. از جمله بهترین دستگاه های لیزر جوانسازی می توان به دستگاه لیزر CO2‌ فرکشنال، دستگاه هایفو و دستگاه آراف فرکشنال سوزنی اشاره نمود.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

شیوه عملکرد دستگاه های لیزرهای موهای زائد چه تفاوتی دارند

چ اردیبهشت 19 , 1403
دستگاه های لیزر موهای زائد امروزه یکی از بهترین شیوه های حذف موهای زائد محسوب می گردد. این روش بسیار در بین افراد در اکثر کشورهای دنیا محبوب است. علت اصلی این مسئله اثربخشی بسیار مناسب این شیوه  در کنار بدون عارضه بودن آن و همچنین عدم نیاز به تکرار […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها