بهترین و مناسب ترین دستگاه های جوانسازی کدامند

بهترین و مناسب ترین دستگاه های جوانسازی کدامند

دارا بودن پوستی صاف و شفاف از جمله مسائلی است که برای اکثر افراد به خصوص بانوان بسیار حائز اهمیت است. حفظ و نگهداری از پوست به شیوه های مختلفی امکان پذیر است. از جمله استفاده از انواع کرم های پوستی با توجه به نوع پوست، استفاده از انواع ماسک های پوست، به کار بردن کرم های ضد آفتاب در برابر تابش نور خورشید و همچنین تغذیه سالم از جمله روش های مناسب بدین منظور می باشد.

تمامی این شیوه ها برای حفط سلامتی و شادابی و پیشگیری از مشکلات پوستی بسیار مناسب و مفیدو لازم می باشد. اما این شیوه ها برای درمان و یا جوانسازی پوست در بسیاری از موارد تاثیر بسزایی ندارند. به همین علت به کاربردن روش های دیگر مانند جراحی و یا لیزر پوست از مواردی است که در فرآیند درمانی تاثیر بسیار بهتری دارند. روش جراحی با توجه به هزینه بالا و همچنین دوران نقاهت طولانی مورد نظر بسیاری از افراد نمی باشد. روش بسیار موثر و پرطرفدار دیگر استفاده از دستگاه های جوانسازی است. این دستگاه ها علاوه بر اینکه هیچگونه عوارضی به همراه ندارند تاثیر بسزایی نیز در ایجاد تراوت و شادابی پوست می گذارند. از جمله بهترین و موثرترین دستگاه های جوانسازی می توان به دستگاه لیزر CO2 فرکشنال، دستگاه لیزر آراف فرکشنال سوزنی با استفاده از امواج رادیویی جهت تحریک پوست به منظور کلاژن سازی بیشتر و دستگاه هایفو اشاره نمود. البته دارا بودن استاندرهای بین المللی و مجوزهای داخلی برای تمامی این دستگاه ها علاوه بر تضمین کیفیت این محصولات موجب جلوگیری از هر گونه آسیب های احتمالی نیز خواهد گردید.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

زمان مناسب برای انجام لیزر جوانسازی چه فصلی است

ش دی 9 , 1402
به کار بردن دستگاه های لیزر جوانسازی برای داشتن پوستی صاف و شفاف از جمله بهترین شیوه های پرطرفدار برای اینکار محسوب می گردد. از جمله مهمترین دلایل این محبوبیت نتیجه بخشی مناسب این شیوه در کنار بدون عارضه بودن آن و همچنین دوران نقاهت بعد از درمان کوتاه آن […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها