تاثیر رنگ پوست در انتخاب دستگاه لیزر مو مناسب چیست

تاثیر رنگ پوست در انتخاب دستگاه لیزر مو مناسب چیست

استفاده از دستگاه لیزر مو با توجه به محبوبیت این شیوه از مهمترین و بهترین روش های اینکار محسوب می گردد. با توجه به اثربخشی بالای این شیوه و بدون عارضه و بدون درد بودن آن پرطرفدار بودن این روش کاملا منطقی است. همچنین یکی از مهمترین مزایای این روش عدم نیاز به تکرار مجدد در یک بازه زمانی کوتاه می باشد. با توجه به این نکات دانستن برخی مسائل و نکات در انجام لیزر مو مهم و ضروری است.

قبل از انجام هر فرآیند درمانی و یا پزشکی نیاز به مشورت با پزشک متخصص در آن خصوص می باشد. انجام لیزر نیز با اینکه تقریبا برای اکثریت افراد کاملا بدون عارضه می باشد ولی از این مسئله مستثنی نبوده و نیاز به مشورت قبل از انجام با پزشک متخصص را دارد. از جمله نکات مهم در جلسه مشاوره در جریان قرار دادن پزشک از داروهای مصرفی در صورت وجود، فعالیت های انجام شده بر روی پوست مانند سولار کردن پوست، بیان مشکلات و مریضی های پوستی در صورت وجود و همچنین نوع پوست شما و رنگ آن می باشد. برخی از دستگاه های اثربخشی بهتری بر روی پوست های تیره و یا روشن دارند، که توجه به این مسئله هم بسیار مهم می باشد. البته دستگاه لیزر الکساندرایت با توجه به روش و تکنولوژی مورد استفاده در آن کاملا برای طیف های رنگ پوست مختلف نتیجه بخشی مناسبی دارد، به خصوص در دستگاه های جدیدتر که با اضافه شدن هندپیس ان دیگ اثربخشی بهتری را نیز ایجاد نموده است.

منبع و ماخذ : www.pishro-teb.com

پست بعدی

جدیترین دستگاه های لیزر الکساندرایت کدامند

س اسفند 29 , 1402
استفاده از دستگاه لیزر مو جهت حذف موهای زائد امروزه یکی محبوب ترین شیوه ها محسوب می گردد. از جمله مزایای قابل توجه این روش می توان به بدون درد بودن این شیوه و اثربخشی بسیار عالی آن در کنار بدون عارضه بودن دستگاه های لیزر موهای زائد جدید با […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها