تفاوت دستگاه های لیزر موهای زائد در چیست

تفاوت دستگاه های لیزر موهای زائد در چیست

استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد یکی از رایج ترین  روش های حدف موهای زائد محسوب می گردد. با توجه به محبوبیت این شیوه و مزایای آن استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد همواره رو به افزایش است. این مسئله موجب تولید دستگاه های جدیدتر با استفاده از تکنولوژی روز با اثربخشی بهتر و امکانات بالاتر گشته است.

دستگاه های لیزر موهای زائد در خصوص طول موج عملکرد با یکدیگر متفاوت می باشند. همچنین در زمینه نوع هندپیس دستگاه که در نوع عملکرد آنها تفاوت ایجاد می کند نیز با یکدیگر تفاوت دارند. این نوع تمایزهای دستگاه های لیزر موهای زائد هم در اثربخشی دستگاه ها و هم در اثربخشی آنها با توجه به رنگ پوست نیز تفاوت هایی را ایجاد می نماید. دستگاه های لیزر موهای زائد در واقع به دو دسته لیزر دایودها با طول موج عملکردی حدود ۸۱۰ نانومتر و نوع تماسی و دیگری دستگاه های لیزر الکساندرایت با طول موج حدود ۷۵۰ نانومتر و نوع غیر تماسی تقسیم بندی می گردند. دستگاه های لیزر الکساندرایت با استفاده از تکنولوژی روز در ساختار منبع نوری جامد آن و همچنین نوع هندپیس این دستگاه ها اثربخشی بسیار بالا و مناسبی را در زمینه حذف موهای زائد ایجاد نموده اند. از جمله بهترین برندهای لیزر الکساندرایت می توان به دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس، لیزر الکساندرایت نابلین و دستگاه لیزر الکساندرایت پنتو اشاره نمود.

منبع و ماخد : pishro-teb.com

پست بعدی

نکات مهم در انجام لیزر موهای زائد چیست

پ بهمن 19 , 1402
حذف موهای زائد با استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد یکی از رایج ترین شیوه های اینکار محسوب می گردد. علت محبوبیت این روش عدم نیاز به تکرار مجدد آن پس از انجام کامل در یک دوره زمانی و همچنین اثربخشی بسیار مناسب این شیوه در کنار بدون عارضه […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها