تفاوت عملکرد مابین دستگاه های لیزر موهای زائد در چیست

تفاوت عملکرد مابین دستگاه های لیزر موهای زائد در چیست

با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد این مسئله که عملکرد لیزرهای موهای زائد با یکدیگر چه تفاوتی دارند مطلبی است که برای بسیاری از افراد حائز اهمیت می باشد. با توجه به عملکرد بسیار مناسب این دستگاه ها در کنار بدون عارضه بودن آنها به کار بردن لیزرهای موهای زائد امروزه گسترش قابل توجهی داشته است.

دستگاه های لیزر موهای زائد در کل به دو گروه اصلی لیزرهای الکساندرایت و دستگاه های لیزر دایود تقسیم بندی می گردند. هر کدام از این دو دستگاه با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آنها در طیف طول موج متفاوت و نحوه عملکرد هندپیس متفاوت عمل می نمایند. دستگاه دایود در طول موج حدود ۸۱۰ نانومتر عمل نموده و جزء لیزرهای تماسی محسوب می گردد. دستگاه های لیزر دایود عملکرد بسیار مناسبی داشته و برای پوست های تیره عملکرد بهتری را دارند. دستگاه های لیزر الکساندرایت با استفاده از منبع نوری جامد در طول موج حدود ۷۵۰ نانومتر عمل نموده و به این گروه از لیزرهای دستگاه های لیزر غیر تماسی نیز گفته می شود. دستگاه های لیزر الکساندرایت عملکرد بسیار مطلوبی نسبت به دستگاه های دیگر داشته برای پوست های روشن کنی عملکرد بهتری دارد. در دستگاه های لیزر الکساندرایت جدیدتر با اضافه شدن هندپیس ان دیگ کارایی این دستگاه ها بالاتر رفته و همچنین برای تمامی طیف های رنگ پوست عملکرد مناسبی دارند. از جمله بهترین برندهای لیزر موهای زائد می توان لیزر الکساندرایت نابلکس، لیزر الکساندرایت نابلین،‌لیزر الکساندرایت پنتو و لیزر دایود رازورلیزر را نام برد.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

بهترین و جدیدترین دستگاه های الکساندرایت کدامند

ی اردیبهشت 2 , 1403
لیزر موهای زائد امروزه بسیار مورد استقبال افراد جهت حذف موهای زائد در تمامی دنیا قرار گرفته است. به همین علت دستگاه های لیزر مو با تکنولوژی جدید همواره در حال بروزرسانی می باشند. یکی از مهمترین مسائلی که در دستگاه های جدید مورد توجه می باشد، پاسخ دهی این […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها