تفاوت عملکرد مابین دستگاه های لیزر موهای زائد چیست

تفاوت عملکرد مابین دستگاه های لیزر موهای زائد چیست

استفاده  از دستگاه های لیزر موهای زائد جهت حذف مو یکی از پرطرفدارترین شیوه ها محسوب می گردد. از جمله علل این محبوبیت بدون عارضه بودن این شیوه در کنار عملکرد بسیار عالی آن و همچنین عدم نیاز به تکرار مجدد در یک بازه زمانی کوتاه می باشد. دستگاه های لیزر موهای زائد به طور کلی به دو دسته لیزر دایودها و دستگاه های لیزر الکساندرایت تقسیم بندی می گردند.

دستگاه های لیزر دایود با استفاده از طول موج حدود ۸۰۰ نانومتر برای حذف موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها از جمله دستگاه های تماسی محسوب گردیده و بیشتر برای پوست های تیره عملکرد بهتری دارند. لیزر های الکساندرایت با استفاده از منبع نوری جامد در طول موج حدود ۷۵۵ نانومتر فعالیت داشته و به دستگاه های لیزر غیر تماسی معروف هستند. دستگاه لیزر الکساندرایت برای پوست های روشن عملکرد مناسب تری دارند و در سری های جدیدتر خود با اضافه شدن هندپیس ان دیگ عملکرد بهتری داشته و در طیف وسیع تری از رنگ های پوستی عملکرد بهتری را از خود نشان می دهند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

بهترین روش ها برای حفظ سلامت پوست چیست

ج آبان 19 , 1402
داشتن پوستی سالم و شفاف از جمله نکات بسیار مهم در ظاهر افراد می باشد. رعایت برخی نکات در شیوه و سبک زندگی یکی از مهمترین نکات در طولانی مدت برای حفظ سلامت پوست می باشد. مسئله مهم در این مورد رعایت اکثر این نکات به طور همزمان می باشد […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها