جدیترین دستگاه های لیزر الکساندرایت کدامند

جدیترین دستگاه های لیزر الکساندرایت کدامند

استفاده از دستگاه لیزر مو جهت حذف موهای زائد امروزه یکی محبوب ترین شیوه ها محسوب می گردد. از جمله مزایای قابل توجه این روش می توان به بدون درد بودن این شیوه و اثربخشی بسیار عالی آن در کنار بدون عارضه بودن دستگاه های لیزر موهای زائد جدید با استفاده از تکنولوژی روز نام برد.

در میان دستگاه های لیزر مو، از جمله بهترین و به روزترین دستگاه ها می توان گروه دستگاه های لیزر الکساندرایت را بیان نمود. این گروه دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی روز و به کاربردن منبع نوری جامد در طول موج حدود ۷۵۵ نانومتر عمل می نمایند. در میان دستگاه های لیزر الکساندرایت می توان به برخی از بهترین برندهای این دستگاه اشاره نمود که هم دارای تمامی گواهینامه های بین المللی و همچنین دارای تمامی مجوزهای لازم داخلی می باشند. دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس، لیزر الکساندرایت نابلین، دستگاه لیزر الکسانداریت پنتو و دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا (اصلی) از جمله آنها می باشند. تمامی این دستگاه ها عملکرد بسیار عالی و مورد قبول خود را با مورد استفاده قرار گرفتن در بسیار از مراکز معتبر به اثبات می رسانند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

لیزر الکساندرایت نابلکس اصل با مجوز

س فروردین 14 , 1403
دستگاه لیزر موی زائد الکساندرایت نابلکس Noblex دستگاه نابلکس متعلق به شرکت کره ای فاین‌امک است، لیزر نابلکس یک دستگاه لیزری حذف موی الکساندرایت است که با طول موج ۷۵۵ نانومتر عمل می‌کند. این دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه‌های موجود در بازار، سرعت بسیار بالاتری دارد. این دستگاه به […]
لیزر الکساندرایت نابلکس اصل با مجوز

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها