جدیترین دستگاه های لیزر موهای زائد کدامند

جدیترین دستگاه های لیزر موهای زائد کدامند

استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد امروزه یکی از پرطرفدارترین شیوه های حذف موهای زائد محسوب می گردد. علت اصلی این مسئله بدون عارضه بودن این شیوه در کنار اثربخشی بسیار بالای آن می باشد. همچنین استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد موجب گردیده نیاز به تکرار آن در یک بازه زمانی کوتاه پس از سپری شدن یک دوره درمانی کامل نمی باشد. در واقع ماندگاری در کنار اثر بخشی این شیوه از جمله مزایای بارز آن محسوب می گردد.

دستگاه های لیزر موهای زائد گوناگونی هر روزه با تکنولوژی روز توسط شرکت های ساخت تجهیزات پزشکی عرضه می گردد که از جمله مسئله مهم در خصوص آن ها که باید مدنظر قرار گیرد داشتن گواهینامه های لازم و تاییدیه های معتبر می باشد. این مسئله در خصوص تمامی دستگاه های پزشکی بسیار حائز اهمیت است. از جمله دستگاه های لیزر موهای زائد جدید می توان به دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس، لیزر الکساندرایت پنتو، لیزر دایود ویکینی، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا و لیزر الکساندرایت دکا اشاره نمود که تمامی این دستگاه ها دارای مجوزها و گواهینامه های لازم بوده و علاوه بر این چند سالی است که اثربخشی و عملکرد بسیار عالی خود را با مورد استفاده قرار گرفتن در بسیاری از مراکز و کلینیک های پوست و مو داخل و خارج از کشور به اثبات رسانده اند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

روش ها و شیوه های از بین بردن جای جوش چیست

ی تیر 11 , 1402
یکی از مسائلی که برای بسیاری از افراد به خصوص بانوان حائز اهمیت می باشد، داشتن پوستی صاف و شفاف است. از طرفی به وجود آمدن جوش بر روی پوست از جمله مسائلی است که برای تمامی افراد به وجود آمده و در واقع هرکسی تجربه آن را دارد. اما […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها