جدیدترین دستگاه های لیزر الکساندرایت کدامند

جدیدترین دستگاه های لیزر الکساندرایت کدامند

امروزه با استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد جهت اینکار بسیاری از افراد تمایلی به استفاده از روش های سنتی برای حذف موهای زائد را ندارند. محبوبیت این شیوه به دلیل اثربخشی بالای آن در کنار بدون عارضه بودت این روش و همچنین بدون نیاز به تکرار مجدد در یک بازه زمانی کوتاه پس از طی دوره درمانی کامل می باشد. به همین دلیل بسیاری از شرکت های تولید کننده تجهیزات زیبایی و دستگاه ها لیزر هر روزه به دنبال استفاده از تکنولوژی روز و نوین در تولید این نوع دستگاه ها می باشند.

از جمله جدیدترین دستگاه های لیزر موهای زائد می توان به دستگاه لیزر الکساندرایت و یا دستگاه های لیزر غیر تماسی اشاره نمود. این دستگاه ها با استفاده از طول موج حدود ۷۵۰ نانومتر و با به کاریردن منبع نوری جامد نور لیزر  را تولید می نمایند. اینکار موجب اثربخشی بهتر این دستگاه ها نسبت به دستگاه های لیزر قدیمی تر می گردد. همچنین اضافه شدن هندپیس ان دیگ به دستگاه های لیرز الکساندرایت جدید عملکرد بسیار بهتری را برای آنها به خصوص برای پوست های تیره تر به ارمغان آورده است. از جمله بهترین دستگاه های لیزر الکساندرایت می توان به دستگاه الکساندرایت نابلکس، لیزر الکساندرایت نابلین، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا اصلی و دستگاه لیزر الکساندرایت پنتو اشاره نمود. تمامی این دستگاه ها عملکرد بسیار عالی خود را چند سالی است که با مورد استفاده قرار گرفتن در بسیاری از کلینیک های پوست و مو معتبر داخل و خارج از کشور به اثبات رسانده اند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

بهترین شیوه ها جهت از بین بردن تیرگی پوست زانو و کشاله ران چیست

ج مهر 7 , 1402
روش هاو شیوه های مختلفی برای از بین بردن تیرگی پوست بدن وجود دارد. از جمله این شیوه ها می توان به استفاده  از ترکیب روغن زیتون و لیمو، به کاربردن ژل آلوئه ورا، استفاده از ترکیبات زردچوبه، استفاده از ترکیب عسل و لیمو و استفاده از انواع کرم ها […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها