جدیدترین دستگاه های لیزر الکساندرایت کدامند

جدیدترین دستگاه های لیزر الکساندرایت کدامند

استفاده از دستگاه های لیزر مو جهت حذف موهای زائد امروزه یکی از بهترین و پرطرفدراترین شیوه محسوب می گردد. علت اصلی این محبوبیت عدم نیاز به تکرار مجدد آن در یک بازه زمانی کوتاه و همچنین اثربخشی بسیار بالای این روش به دور از مشکلات شیوه های سنتی مانند دردناک بودن آن می باشد. دستگاه های لیزر موهای زائد با پیشرفت تکنولوژی به روزسانی شده اند و از اثربخشی و عوارض بسیار کمتری برخوردارند. دستگاه های لیزر الکساندرایت که در واقع یک تکنولوژی استفاده از منع نوری جامد جهت تولید نور لیزر می باشد امروزه یک از بهترین و موثرترین دستگاه های لیزر در دنیا محسوب می گردند. دستگاه لیزر الکساندرایت به ژل جهت درمان ناحیه مورد نظر نیاز ندارند و با استفاده از سیستم کولینگ قوی به کار رفته عملکرد مناسب داشته و بدون هیچگونه عوارضی می باشد.

یکیاز نکات بسیار مهم در خصوص استفاده از دستگاه های لیزر به کاربردن دستگاه های استاندارد می باشد. از جمله بهترین شیوه ها برای یافتن یک دستگاه با عملکرد مناسب علاوه بر بررسی سیستم فنی دستگاه و در نظر گرفتن نکات فنی آن، مشاهده و تست عملکرد دستگاه در کنار برسی مدارک و تاییدیه های بین المللی آن می باشد. علاوه بر این می توان به بررسی سابقه استفاده از آن در مراکز مختلف و در واقع بررسی مرجع هایی هستند که مدتی است از آن استفاده می نمایند. در نظر گرفتن این نکات موجب می گردد تا بتوان دستگاه مناسب با عملکرد صحیح را آسوده خاطر تهیه نمود. از جمله برندهای دستگاه لیزر الکساندرایت مورد تایید و دارای مجوز های داخلی و بین المللی که سال هاست در کشورهای مختلف از جمله ایران مورد استفاده قرار گرفته اند می توان به دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا اصلی، دستگاه لیزر الکساندرایت نابلین، دستگاه لیزر الکساندرایت دکا و دستگاه لیزر الکساندرایت پنتو اشاره نمود. تمامی این دستگاه ها علاوه برداشتن تاییدیه های داخلی و گواهینامه های بین المللی چند سالی است که عملکرد مناسب خود را در بسیاری از کلینیک های معتبر در سطح کشور به اثبات رسانده اند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

انواع و بهترین دستگاه های جوانسازی پوست کدامند

چ اردیبهشت 13 , 1402
استفاده از شیوه های مختلف جهت شاداب سازی پوست و از بین بردن چین و چروک آن یکی از مسائلی است که بسیاری از افراد به خصوص بانوان به آن اهمیت زیادی می دهند. استفاده از انواع کرم های پوست و همچنین ماسک های پوستی یکی از روش های در […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها