جدیدترین دستگاه های لیزر مو کدامند

جدیدترین دستگاه های لیزر مو کدامند

انجام لیزر جهت حذف موهای زائد امروزه یکی از بهترین شیوه ها و محبوب ترین آنها محسوب می گردد. زیرا استفاده از این روش برای حذف موهای زائد هم هیچگونه عوارضی برای فرد نداشته و هم بدون درد و بدون نیاز به تکرار آن در بازه زمانی کوتاه می باشد. در نتیجه افراد بسیار ی در تمامی دنیا امروزه از این شیوه بهره می برند. به همین دلیل است که همواره تولید و ساخت دستگاه های با تکنولوژی نوین و عملکرد بهتر و موثرتر ادامه می یابد. زیرا تمایل برای استفاده از دستگاه لیزر حذف موهای زائد همواره رو به گسترش است و بازار مصرف و خرید و فروش دستگاه های لیزر مو هر روزه پر رونق تر می گردد.

یکی از به روز ترین تکنولوژی های مورد استفاده در این دستگاه ها استفاده از منبع نوری جامد جهت تولید نور لیزر در آنها می باشد. دستگاه هایی که با این تکنولوژی جدید کار می کنند به دستگاه های لیزر الکساندرایت معروف هستند. استفاده از این تکنولوژی موجب گردیده تا عملکرد این دستگاه ها دارای نتایج بهتر و موثرتری بوده و همچنین بدون نیاز به استفاده از ژل هنگام انجام پروسه لیزر برای بیمار می باشند. البته دستگاه های جدید با استفاده از تکنولوژی لیزر دایود نیز تولید می گردند که با توجه به به روز بودن آنها عملکرد بسیار مطلوبی داشته و حتی برای برخی از طیف های رنگ پوست نتایج بهتری را می توانند برای فرد رقم بزنند. نکته مهمی که نباید هرگز فراموش کرد استفاده از دستگاه های به روز معتبر و دارای تاییدیه می باشد، زیرا متاسفانه بدلیل رونق این فرآیند درمانی یعنی استفاده از دستگاه های لیزر مو بسیاری از دستگاه های غیر استاندارد امروزه در بازار وجود دارند که نه تنها هیچگونه تاثیر مناسبی نداشته بلکه احتمال آسیب رساندن به بیمار را نیز دارند. یکی از بهترین روش ها برای تشحخیص دستگاه  مناسب توجه به شرکت سازنده دستگاه و مهم تر از آن دارا بودن گواهینامه ها و مجوزها و مدارک فنی معتبر داخلی و خارجی برای دستگاه مورد نظر می باشد. از جمله دستگاه های لیزر معتبر و دارای تمامی تاییدیه ها و گواهینامه های خارجی و داخلی می توان به دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس ، دستگاه لیزر الکساندرایت دکا ، دستگاه لیزر الکساندرایت نابلین ،دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا (اصلی ساخت کامل کشور امریکا)، دستگاه لیزر الکساندرایت پنتو اشاره نمود.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

مراقبت های لازم بعد از انجام لیزر موهای زائد چیست

ش اسفند 20 , 1401
انجام لیزر موهای زائد برای حذف آنها یکی از رایج ترین و بهترین شیوه ها برای اینکار محسوب می گردد. از جمله علت های گسترش این شیوه نتیجه موثر آن برای حذف موهای زائد و همچنین عدم نیاز به تکرار مجدد آن در یک بازه زمانی کوتاه می باشد. دستگاه […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها