جدیدترین و به روزترین لیزر الکساندرایت چیست

جدیدترین و به روزترین لیزر الکساندرایت چیست

استفاده از دستگاه های لیزر جهت حذف موهای زائد امروزه با توجه به مزایای گسترده این شیوه بسیار گسترش یافته است. از جمله مهمترین مزایای این شیوه اثربخشی بسیار بالای آن با توجه به تولید دستگاه های لیزر به روز می باشد. همچنین بدون عارضه بودن این روش در کنار هزینه منطقی ان از جمله مهمترین دلایل محبوبیت این شیوه محسوب می گردد.

دستگاه لیزر الکسانداریت با استفاده از تکنولوژی روز، جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد محسوب می گردد. این دستگاه با توجه به استفاده از منبع نوری جامد می تواند نور لیزر را در طول موج حدود ۷۵۰ نانومتر تولید نماید. همچنین در این دستگاه با استفاده از تکنولوژی جدبد توانسته اند بدون نیاز به تماس هندپیس دستگاه با پوست بیمار عملکرد دستگاه به طور کامل و موثر صورت پذیرد. از جمله بهترین و به روزترین دستگاه های لیزر الکساندرایت موجود می توان به دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا(اصلی)، لیزر الکسانداریت نابلکس کره ای، لیزر الکساندرایت پنتنو شرکت ایلودا کره و دستگاه لیزر الکساندرایت نابلین را نام برد. تمامی این دستگاه های سال هاست با مورد استفاده قرار گرفتن در بهترین کلینیک های داخلی و خارج از کشور عملکرد خوب خود را به اثبات برسانند. همچنین تمامی برندهای ذکر شده دارای گواهینامه های معتبر بین المللی بوده و تمام مجوزهای استفاده داخل کشور را نیز دارند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

تاثیر رنگ مو در اثربخشی لیزر موهای زائد چیست

ج خرداد 25 , 1403
به کاربردن دستگاه های لیزر موهای زائد با توجه به مزایای گسترده این شیوه بسیار رایج گشته است. از مهمترین مزیت های استفاده از این دستگاه ها می توان به اثربخشی مناسب در کنار بدون عارضه بودن و همچنین هزینه مناسب این روش در کنار عدم نیاز به تکرار مجدد […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها