جدیدترین و موثرترین دستگاه های لیزر مو کدامند

جدیدترین و موثرترین دستگاه های لیزر مو کدامند

استفاده از دستگاه های لیزر مو جهت حذف موهای زائد امروزه یکی از محبوب ترین شیوه ها جهت اینکار محسوب می گردد. از جمله مهمترین عوامل این محبوبیت اثربخشی بالای این شیوه در کنار بدون عارضه بودن آن و همچنین عدم نیاز به تکرار مجدد پس از سپری شدن یک دوره کامل استفاده از این دستگاه ها می باشد.

با توجه به گستردگی استفاده از دستگاه های لیزر مو جهت حذف موهای زائد هر روزه دستگاه های جدید با تکنولوژی روز توسط شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی عرضه می گردد. از جمله بهترین دستگاه های لیزر می توان به گروه دستگاه های لیزر دایود و گروه دستگاه های لیزر الکساندرایت اشاره نمود. از جمله دستگاه های با عملکرد مناسب لیزر دایود می توان به دستگاه لیزر دایود ویکینی، دستگاه لیزر دایود رازورلیزر، دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس، لیزر الکساندرایت نابلین و دستگاه لیزر الکساندرایت پنتو اشاره نمود. تمامی این دستگاه های دارای گواهینامه های بین المللی و مجوزهای داخلی کامل و معتبر هستند. علاوه بر این مورد استفاده قرار گرفتن این دستگاه ها توسط بسیاری از کلینیک های زیبایی عملکرد بسیار عالی این دستگاه ها را تصدیق می نماید.

منبع و ماخذ : www.pishro-teb.com

پست بعدی

علت اصلی تیرگی زیر بغل چیست

س دی 26 , 1402
به وجود آمدن تیرگی در نواحی از پوست بدن کاملا یک مسئله رایجی است که برای هر فردی بوجود می آید. دلایل مختلفی برای به وجود آمدن این موضوع وجود دارد. البته استفاده از برخی روش ها جهت بهبود این تیرگی وجود دارد که البته مشاوره با پزشک متخصص برای […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها