حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در ورکشاپ پوست محب کوثر

ورکشاپ بیمارستان محب کوثر

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در ورکشاپ پوست محب کوثر

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در ورکشاپ تخصصی پوست و لیزر ، این ورکشاپ آموزشی با حضور اساتید برجسته و متخصصین پوست و اعضای هیئت علمی دانشگاه در آمفی تآتر بیمارستان فوق تخصصی محب کوثر برگزار گردید . شرکت پیشرو طب پرشیا از میزبانان برگزاری این ورکشاپ تخصصی بود که مورد استقبال جمع کثیری از پزشکان حاضر گردید . از همه اساتید و متخصصان مطرح پوست و همراهان همیشگی پیشرو طب پرشیا که ما را در برگزاری این کارگاه آموزشی یاری رساندند نهایت تشکر را داریم .

پست بعدی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره ژنو سوئیس

د خرداد 9 , 1401
حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره ژنو سوئیس حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در نمایشگاه بین المللی تازه های جراحی و لیزر سوئیس ، این نمایشگاه در ژنو سوئیس برگزار گردید و طبق روال هر ساله شرکت پیشرو طب پرشیا و کمپانی فاین مک کره که شرکت پیشرو طب […]
شرکت پیشرو طب پرشیا

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها