فروش دستگاه لیزر آی پی ال موهای زائد IPL SHR SMQ

دستگاه لیزر آی پی ال اس اچ آر

فروش دستگاه لیزر آی پی ال موهای زائد IPL SHR SMQ

خرید دستگاه لیزر آی پی ال IPL SHR SMQ ، فروش دستگاه لیزر آی پی ال IPL SHR ، خرید و فروش دستگاه لیزر موهای زائد اس اچ آر SHR IPL SMQ ، آشنایی با جدیدترین دستگاه لیزر آی پی ال و اس اچ آر حذف موهای زائد IPL SHR SMQ ، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد سالنی و کلینیکی IPL RF Elight SHR ، قیمت دستگاه آی پی ال و ایلایت رفع موهای زاید IPL RF SHR Elight ، آموزش اپراتوری حذف موهای زائد با دستگاه آی پی ال و ایلایت IPL Elight SHR ، درمان موهای زائد و جوانسازی پوست با دستگاه آی پی ال ایلایت Elight IPL SHR SMQ :

دستگاه آی پی ال حذف موهای زاید و جوانسازی ، تکنولوژی جدید روز دنیا به نام SHR IPL SMQ یک فرایند موثر در حذف موهای زاید میباشد که سرعت رفع موهای زاید را به چند برابر افزایش داده و با سرعت چند پالس بر ثانیه عوارض احتمالی انجام Hair Removal را بسیار کاهش داده است . همچنین با تنظیمات ویژه پوست های آسیایی، همراه با خنک کننده بسیار قوی نتایج بسیار موثری را ثابت کرده است .

دستگاه آی پی ال SHR IPL SMQ روش بسیار متداولی در حذف موهای زائد در سرتاسر دنیا می باشد . از مزایای این روش بدون درد بودن آن می باشد که نیازی به استفاده از بیحس کننده ها را در این دستگاهها منتفی مینماید . در این روش حرارت به صورت تدریجی به لایه درم اعمال شده به گونه ای که به فولیکول مو آسیب رسانده و مانع رشد آن می شود .

روش دستگاه سوپر آی پی ال و اس اچ آر SHR IPL SMQ شامل توان متوسط بالا، انرژی کم و سرعت تکرار بالای پالس در هر شات بوده که به صورت تدریجی باعث افزایش میزان دما توسط نقاط تمرکز پالسهای انرژی در فولیکول مو شده و باعث ریزش آن می شود. این روش در تمام موها و در تمام انواع تیپ های پوستی قابل استفاده می شود .

مهمترین مزایای دستگاه آی پی ال اس اچ آر IPL SHR SMQ :

۱- دارای دو هندپیس IPL SHR جهت حذف مو و جوانسازی
۲- بزرگترین سطح مقطع ممکن جهت افزایش سرعت درمان و سطح مقطع مناسب برای صورت
۳- دارای توان استاندارد جهت استفاده متداول و پیوسته در شبانه روز
۴- سیستم سوپر خنک کننده قوی و کنترل هوشمند سیستم خنک کننده با استفاده از نرم افزار،قابل تنظیم تا ۵- درجه سانتیگراد
۵- مجهز به فناوری روز قطع طول موج های بیشتر از ۹۵۰ نانومتر که باعث کاهش درد و عوارض جانبی میشود
۶- دارای تکنولوژی جدید فیلترهای داخلی که باعث ایمنی بالاتر و رفع خطای انسانی در جلوگیری از قراردادن فیلترهای اشتباهی میگردد
۷- صفحه نمایش لمسی تاچ اسکرین رنگی با قابلیت آسان در تنظیمات درمانی دستگاه
۸- دارای قابلیت تنظیم تعداد بالای پالس در هر شات نوری در مد SHR

چند جلسه درمان با دستگاه آی پی ال مورد نیاز است ؟

تعداد  و میزان تکرار جلسات درمان به ناحیه مورد نظر، تراکم موها و چرخه رشد مو در بدن بستگی دارد . چرخه کامل فرایند رشد یک فولیکول مو از سه مرحله آناژن ( مرحله فعال ) ، کاتاژن ( مرحله کندی رشد ) و تلوژن ( مرحله استراحت فولیکول ) تشکیل شده است . اشعه لیزر در مرحله آناژن مو مؤثر است . عواملی نظیر سن، وزن، رژیم غذایی، وضعیت هورمونی و داروها روی چرخه رشد مو تاثیر می گذارند . مطالعات علمی نشان داده اند که در اغلب افراد ۴ تا ۸ جلسه درمان به فواصل ۴ تا ۸ هفته برای بدست آوردن نتیجه مطلوب لازم است . البته تعداد جلسات در هر فرد بسته به وضعیت خاص بدن وی ممکن است متغییر باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید . خرید بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش امکان پذیر می باشد .تلفن تماس با واحد مشاوره و فروش مهندسی پزشکی پیشرو طب پرشیا : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

 

پست بعدی

دستگاه لیزر دایود Epilia RF Diode Laser

س خرداد 10 , 1401
دستگاه لیزر دایود Epilia RF Diode Laser فروش لیزر دایود اپیلیا Epilia RF Diode Laser ، خرید دستگاه لیزر دایود کره ای اصل Diode Laser Epilia RF ، خرید و فروش دستگاه لیزر دایود رفع موهای زائد Diode Laser ، بهترین دستگاه لیزر دایود با سورس آلمانی واقعی Diode Laser […]
دستگاه لیزر دایود Epilia

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها