نکاتی که هنگام خرید دستگاه لیزر موهای زائد باید بدانید

خرید دستگاه لیزر موهای زائد

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد چقدر است ؟

همانطور که میدانید کسب زیبایی از دیرباز برای انسانها دارای اهمیت و جایگاه فراوانی بوده است بطوری که در داستانهای اساطیری بسیار در خصوص معجزات زیبایی و رمز و رازهای کسب جوانی صحبت به میان آمده است . امروزه با پیشرفت علوم و فنون پزشکی خصوصا در حوزه تجهیزات پزشکی لیزر و زیبایی دسترسی به آرزوی جوانی و اکسیر زیبایی بیش از گذشته امکان پذیرتر گردیده است .

انواع تجهیزات و دستگاههای لیزر موهای زائد مانند دستگاه لیزر دایود ، دستگاه لیزر الکساندرایت ، دستگاه لیزر الکس دایود ، دستگاه لیزر ان دی یاگ از بهترین روشهای درمان موهای زائد در جهان میباشند .

اولین و شاید مهم ترین اصل برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد بحث قیمت دستگاه لیزر و میزان سرمایه ای است که برای این منظور باید اختصاص یابد میباشد . برخی از تجهیزات و دستگاههای لیزر موهای زائد دارای قیمت بالایی هستند و برخی دیگر قیمتهای مناسب تری دارند .

البته اختلاف قیمتی بنابر دلایل متعددی میتواند باشد که برند و کشور سازنده و گروه لیزری و پارامترهای فنی و استانداردهای کیفی همگی میتوانند در قیمت تمام شده دستگاه لیزر موهای زائد موثر باشند .

چه نوع دستگاه لیزر موهای زائدی تهیه نماییم ؟

انتخاب نوع دستگاه لیزر دومین موردی است که باید مورد توجه باشد زیرا هر کدام از دستگاههای لیزر الکساندرایت یا لیزرهای دایود یا لیزرهای ان دی یاگ دارای خصوصیات مختص خود بوده و برای گروههای خاصی از تیپ های پوستی مناسب هستند لذا با توجه به امکاناتی که از دستگاه لیزر مد نظر داریم و منطقه جغرافیایی محل فعالیت و آپشن های دستگاهها باید بهترین گزینه را انتخاب نماییم .

سایر کاربردهای درمانی دستگاه لیزر موهای زائد چیست ؟

آیا دستگاه لیزر مو دارای قابلیت های درمانی متفاوت دیگری هم هست ، پاسخ این سئوال بر میگردد به نوع تجهیزات و دستگاه لیزر انتخابی زیرا برخی از لیزرهای موهای زائد مثل دستگاه لیزر الکساندرایت علاوه بر حذف موهای زائد توانایی انجام درمانهای جوانسازی و لیفتینگ یا درمان ضایعات عروقی و یا درمان لک ها و ملاسماها و یا روشن سازی پوست را نیز دارند و برخی دیگر از دستگاههای لیزر صرفا مختص حذف موهای زائد هستند .

لذا اگر قصد داریم با خرید دستگاه لیزر از سایر قابیت های آن نیز بهره مند شویم بایستی انتخاب درست و دقیقی از دستگاه لیزر موهای زائد خود داشته باشیم .

وضعیت گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه لیزر چگونه است ؟

نکته بعدی بررسی وضعیت گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاههای میباشد . باید بدانید که دستگاههای لیزری دارای قطعات عموما حساس و گرانی هستند و هزینه های تعمیر و نگهداری این سیستم ها در صورتی که فاقد گارانتی معتبر و یا فاقد خدمات پس از فروش توسط تیم قوی فنی مهندسی باشد میتواند علاوه بر پایین آوردن کیفیت درمان و نارضایتی بیماران موجب خارج شدن دستگاهها از کالیبراسیون شده و هزینه های بالایی را به مراکز زیبایی لیزر تحمیل نماید .

لذا قبل خرید دستگاههای لیزر موهای زائد باید اعتبار شرکتهای عرضه کننده را استعلام و بررسی نمود .

اعتبار شرکتهای واردکنندگان مجاز را از کجا تشخیص دهیم ؟

در پایان هم مهم ترین بخش خرید دستگاه لیزر موهای زائد مربوط میشود به بررسی اعتبار شرکت فروشنده ، از کجا باید مطمئن شویم شرکتی معتبر میباشد و دستگاههای فاقد مجوز یا تقلبی یا دست دوم را بنام نو عرضه نمیکند یا شرکتی است که واقعا توانایی ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر را دارد .

اسخ به این سئوالات هر چند سخت است ولی یک روش آسان نیز دارد و آن این است که هر ادعایی که شرکتهای فروشنده در خصوص دستگاهها یا خودشان مطرح میکنند را باید با سند و مدرک و استعلام از ایشان دریافت نمایید همچنین از فروشنده ها بخواهید تا لینک استعلام محصولات خودشان را که با نام همان شرکت در سامانه اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درج شده است را در اختیار شما قرار دهند .

در صورت عدم همکاری باید به اعتبار و اصالت آن شرکت شک و تردید داشت زیرا شرکتهای معتبر واردکننده تجهیزات پزشکی از دادن اطلاعات استعلامی محصولات خود به خریداران هیچگونه تعللی انجام نمیدهند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید . خرید بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش امکان پذیر می باشد .تلفن تماس با واحد مشاوره و فروش مهندسی پزشکی پیشرو طب پرشیا : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

 

پست بعدی

تاثیر آب و هوا بر سلامتی جسم و روح افراد چیست

س شهریور 30 , 1400
تحقیقات و پژوهش های بسیاری حاکی از آن هستند که تغییرات و شرایط آب و هوایی بر رفتارها و اخلاق و سلامت جسم و روح افراد به طور مستقیم تاثیر گذار می باشد. شرایط اقلیمی آب و هوایی به میزان قابل توجهی به احساس آرامش و حتی خلق و خوی […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها