آشنایی با دستگاه ایرکولینگ لیزر الکساندرایت زیمر ایرانی

آشنایی با دستگاه ایرکولینگ لیزر الکساندرایت زیمر ایرانی

امروزه دستگاههای متنوعی از لیزرهای الکساندرایت جهت درمان موهای زائد در کلینیک ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار میگیرند . برندهای معروفی مانند لیزر الکساندرایت نابلکس Noblex ، لیزر الکساندرایت کندلا Candela ، لیزر الکساندرایت دکا Deka ، لیزر الکساندرایت کلاریتی Clarity ، لیزر الکساندرایت پنتو Pento ، لیزر الکساندرایت اپیکیر Epicare ، لیزر الکساندرایت آپوجی Apogee و … در بسیاری از کلینیک های زیبایی و لیزر جهت درمان بیماران به همراه سیستم خنک کننده دستگاه ایرکولینگ زیمر استفاده میگردد .

یکی از مهمترین فاکتورهای در درمان مربوط است به سیستم های خنک کننده لیزر یا ایرکولینگ که جهت استفاده بدون درد در سیستمهای لیزری مورد بهره برداری قرار میگیرند . اکثریت دستگاههای لیزری مجهز به کولینگ های قدرتمند گاز هستند که سرمادهی و ایمنی بالایی را برای کار بر روی پوست فراهم میکند . اما هزینه های شارژ و نگهداری این قبیل تجهیزات عموما بسیار بالا بوده و در دراز مدت هزینه های بالایی را برای مراکز زیبایی ایجاد میکند .

دستگاه ایرکولینگ کرایو زیمر خنک کننده لیزر الکساندرایت

یک از کارآمدترین راه حلهای موجود استفاده از دستگاههای ایرکولینگ لیزر الکساندرایت بجای خنک کننده های گازی میباشد لذا امروزه از دستگاههای کرایو کولینگ برای درمان بدون درد در لیزرتراپی استفاده میکنند . قدیمی ترین و معروف ترین برند این قبیل دستگاهها سیستم ایرکولینگ زیمر میباشد ، دستگاهی آلمانی با کیفیت و سرمادهی بالا و بدون هزینه های شارژ و نگهداری ، کمپانی زیمر آلمان Zimmer Medizin Systeme حدود ۵۰ سال سابقه در تولید دستگاههای کرایوتراپی و سرمادرمانی دارد و دستگاههای ایرکولینگ زیمر این شرکت در اکثر مراکز درمانی جهانی مورد بهره برداری قرار گرفته است .

در ایران از سال ۲۰۱۸ میلادی که تحریم های اقتصادی به اوج خودش رسید واردات این قبیل تجهیزات بسیار سخت و با هزینه های گزافی مواجه گشت بطوری که اکثریت مراکز را به سمت استفاده از تجهیزات ایرکولینگ دسته دوم و استوک کشانید . در همین دوران بود که شرکت مهندسی پزشکی پیشرو طب پرشیا که از فعالان ممتاز تجهیزات پزشکی زیبایی در ایران و از نمایندگان و واردکنندگان اصلی برند زیمر در ایران بود را بر این داشت که برای اولین بار تنها دستگاه مهندسی معکوس شده کرایو زیمر آلمان را با نام تجاری دستگاه ایرکولینگ کرایو کولکس تولید و در اختیار مراکز درمانی زیبایی سراسر کشور قرار دهد .

دستگاه ایرکولینگ کرایو کولکس لیزر الکساندرایت معروف به زیمر ایرانی

دستگاه کرایو کولینگ کولکس Coolex Cryo تنها نمونه ایرکولینگ تولیدی است که دقیقا از نمونه آلمانی مهندسی معکوس شده و با همان پارامترهای فنی و همان میزان سرمادهی ولی با هزینه ای معادل یک پنجم برند آلمانی ساخته شده است بطوری که تحسین بسیاری از متخصصین و مراکز درمانی را در کنگره های پزشکی و همایش های علمی به خود جلب نموده است .

دستگاه کرایو کولکس که در ایران به کرایو زیمر ایرانی معروف گشته است  برای به حداقل رساندن درد و آسیب‌های حرارتی در طول درمان‌های لیزری و پوست و برای تسکین بیهوشی موضعی در هنگام تزریقات زیبایی بکارگرفته می‌شود. برخلاف سایر روش های خنک کننده، این دستگاه  بدون تداخل با پرتو لیزر، سطح پوست را قبل، در حین انجام کار و بعد از لیزر به طور مناسبی خنک کرده و درد و ناراحتی احتمالی را بر طرف مینماید .

برخی از اهداف کرایوتراپی با دستگاه ایرکولینگ زیمر ایرانی عبارتند :

از بین بردن درد در لیزرتراپی و تزریقات زیبایی
کاهش التهاب غلاف تاندونها
کاهش التهاب پوستی و عضلانی
کاهش درد و اسپاسم عضلات
افزایش انقباضات عروقی
کاهش سوخت و ساز سلولی
تسکین کوفتگی ها و گرفتگی های عضلانی
کاهش درد و تورم بافت ها

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید . خرید بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش امکان پذیر می باشد .تلفن تماس با واحد مشاوره و فروش مهندسی پزشکی پیشرو طب پرشیا : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

 

پست بعدی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره ایمکاس فرانسه

د خرداد 9 , 1401
حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره ایمکاس فرانسه حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ایمکاس ، این نمایشگاه در سطح بسیار بالایی همه ساله در کشور فرانسه و در شهر پاریس برگزار میگردد . شرکت پیشرو طب پرشیا طبق روال همه ساله […]
شرکت پیشرو طب پرشیا

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها