دستگاه فتوتراپی و نور درمانی Dermalight Cabin Dr Honle

دستگاه فتوتراپی و نوردرمانی

دستگاه فتوتراپی و نور درمانی Dermalight Cabin Dr Honle

خرید دستگاه فتوتراپی خانگی و بیمارستانی Dr Honle Dermalight ، فروش دستگاه نوردرمانی خانگی و مطبی و کلینیکی UVB Dermalight ، دستگاه یووی تراپی درمان اگزما و ویتیلیگو و پسوریازیس Dermalight UVA Dr Honle UVB ، درمان بیماری های پوستی با دستگه فتوتراپی و نوردرمانی Dermalight UV Therapy ، انواع دستگاه فتوتراپی پرتابل و کابین محصول کشور آلمان Dr Honle Dermalight ، تنها واردکننده انحصاری دستگاه یووی تراپی آلمانی در ایران با مجوز وزارت بهداشت :

دستگاه فتوتراپی و نور درمانی Dermalight Cabin Dr Honle در انواع خانگی و کلینیکی :

دستگاه فتوتراپي درمان بيماري هاي پوست بوسيلۀ دستگاه هايي با اشعۀ الكترومنيتيك غير يونيزه با يا بدون افزودن دارو هاي فتواكتيو مي باشد . کابین تمام بدن سریعترین و راحت ترین سیستم UV Therapy می باشد . سیستمی بسیار کم حجم که فضای کوچکی اشغال می نماید .

با استفاده از رفلکتورهای پشت لامپ میزان تابش افزایش پیدا کرده است و سرعت تابش افزایش می يابد . همچنین ۸ فن در داخل کابین تعبیه شده که درجه حرارت را کنترل نموده و همراه با سوئیچ قطع اضطراری، پنجره و دستگیره داخلی و خارجی ضریب امنیت بیمار را افزایش داده است . امکان استفاده از لامپهای UVA و UVB و ترکیبی جهت استفاده در درمانهای مختلف وجود دارد .

بيماراني كه به درمان به نور پاسخ مي دهند :

پسوريازيس . پلاك مزمن . پسوريازيس قطره اي . پسوريازيس كف دست و پا . اگزما . ويتيليگو . خارش .
براي خارش در بيماري هاي كبدي ، كليوي يا ارتباط با بدخيمي ها مفيد باشد .
براي خارش با علت نامشخص مفيد باشد .

ويژگيهاي دستگاه فتوتراپی Dermalight UV :

۱- رفلکتورهاي مخصوص با کيفيتي استثنايي جهت ايجاد تابشي يکسان
۲- محافظ Plexiglass جهت محافظت پوست در برابر تماس مستقيم با لامپ
۳- تهويه داخلي مناسب کنترل شده با دماي داخل کابين
۴- کليد اضطراري داخل کابين جهت بيمار

دستگاه فتوتراپی دارای انواع متعدد شخصی ، خانگی ، کلینیکی بوده و مدل های گوناگون آن برای مصارف خانگی و کلینیکی موجود است .
دستگاه نوردرمانی Dermalight کابین تمام بدن سریعترین و راحت ترین سیستم UV Therapy می باشد . فتوتراپی یا نور درمانی، به معنی قرار دادن پوست در برابر نور ماوراء بنفش به صورت منظم و تحت نظارت پزشکی می باشد . درمان در مطب پزشک یا درمانگاه پسوریازیس و یا در خانه با دستگاه فتوتراپی انجام می شود . کلید برای موفقیت در درمان سازگاری با نور است .

درمان با نور ماوراء بنفش BUV ) B ) چگونه است ؟

در حال حاضر UVB موجود در نور طبیعی خورشید، برای درمان پسوریازیس موثر است . UVB به پوست نفوذ میکند و رشد سلول های پوست آسیب دیده را کند می کند . درمان شامل قرار دادن پوست در معرض یک منبع نور UVB مصنوعی برای یک دوره از طول زمان در یک برنامه منظم است . این درمان در یک محیط پزشکی و یا در خانه انجام می شود . دو نوع درمان UVB وجود دارد، باند پهن و باند باریک . تفاوت اصلی بین آنها این است که در باند باریک UVB ، لامپ محدوده کوچکتر از نور ماوراء بنفش را آزاد می کند . UVB باند باریک دربسیاری جهات مشابه به UVB باند پهن است .

مطالعات متعدد نشان می دهد که UVB باند باریک پسوریازیس را سریع تر پاک کرده و بهبودی طولانی تر از UVB باند پهن است همچنین با درمان های کمتری در هفته نسبت به UVB باند پهن موثر واقع می شود . در طول درمان با UVB، پسوریازیس شما ممکن است به طور موقت قبل از بهبود بدتر شود . پوست ممکن است در اثرقرار گرفتن در معرض نور UVB قرمزشده و خارش پیدا کند . برای جلوگیری از تحریک بیشتر ممکن است در برخی موارد نیاز به کاهش مقدار UVB باشد . البته این مشکل موقتی و گذرا خواهد بود .

گاهی اوقات ، عود موقت با دوزهای پایین سطح UVB رخ می دهد . این واکنش معمولا با ادامه درمان حل می شود . UVB را می توان ترکیب با دیگر عوامل موضعی و یا سیستمیک به منظورکارآمدی بیشتر انجام داد، اما برخی از آنها ممکن است حساسیت به نور و سوزش را افزایش دهند . ترکیب UVB با درمان های سیستمیک ممکن است به طرز چشمگیری موثر بوده و اجازه می دهد تا دوزهای پایین تر از داروهای سیستمیک مورد استفاده قرار گیرد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید . خرید بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش امکان پذیر می باشد .تلفن تماس با واحد مشاوره و فروش مهندسی پزشکی پیشرو طب پرشیا : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

 

پست بعدی

دستگاه فتوداینامیک لایت تراپی PDT Kernel LED

س خرداد 10 , 1401
دستگاه فتوداینامیک لایت تراپی PDT Kernel LED دستگاه جوانسازی و روشن کننده پوست فتوداینامیک KN7000D ، دستگاه لایت تراپی و فتوداینامیک LED Kernel ، دستگاه درمان زخم و التهاب با تکنولوژی LED تراپی ، خرید دستگاه جوانسازی فتوداینامیک PDT ، فروش دستگاه رفع تیرگی و لکهای پوست Kernel KN7000D ، […]
دستگاه نوردرمانی و فتوتراپی کرنل

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها