دستگاه لیزر مناسب موهای زائد برای هر یک از تایپ های پوستی چیست

دستگاه لیزر مناسب موهای زائد برای هر یک از تایپ های پوستی چیست

استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد جهت حذف آنها یکی از رایج ترین شیوه های مورد استفاده به این منظور می باشد. استفاده از این شیوه به دلایل مختلف از جمله اثر بخشی بالا و بدون عارضه بودن آن یکی از پرطرفدارترین شیوه ها در دنیا محسوب می گردد. یکی از نکات مهم و قابل توجه در این خصوص انتخاب دستگاه مناسب برای  هر فرد با توجه به نوع رنگ پوست آن فرد و یا در واقع تایپ پوستی او است. به این مفهوم که هر فرد دستگاه لیزر مناسب خود را انتخاب نماید تا اثر بخشی بهتر و نتیجه مطلوب تری حاصل گردد. زیرا با توجه به تفاوت فرکانسی موجود در اشعه هر کدام از دستگاه ها باید گفت دستگاه مناسب برای پوست های روشن و تیره متفاوت است. همچنین نکته مهم دیگر رنگ موهای بدن فرد نیز می باشد.

زیرا انرژی خارج شده از نور لیزر باید از موی بدن فرد عبور نموده و در فولیکول موی شخص در پوست او آن انرژی به گرما تبدیل شده و آن را بسوزاند تا از رشد مجدد مو توسط فولیکول های مو جلوگیری به عمل آید. به طور کلی می توان گفت دستگاه لیزر الکساندرایت بیشتر برای افراد با پوست روشن اثربخشی بهتری را داراست البته خود این افراد با توجه به رنگ پوست و موی بدن به سه تایپ پوستی تقسیم می گردند. همچنین دستگاه لیزر موهای زائد مناسب برای پوست های تیره بیشتر لیزر دایود و لیزر ان دیگ می باشد. دستگاه لیزر الکساندرایت با توجه به گستردگی انواع آن و پیشرفت تکنولوژی در سال های اخیر برای هر سه نوع تایپ پوستی روشن جزء بهترین گزینه ها محسوب می گردد. همچنین دستگاه های لیزر دایود نیز با پیشرفت خوبی که در سال های اخیر داشته اند دستگاه های بسیار پرکابرد و مورد قبول به خصوص در مورد پوست های تیره و برنزه محسوب می گردند. از جمله بهترین این دستگاه ها می توان به دستگاه لیزر الکساندرایت نابلین، لیزر الکساندرایت نابلکس و لیزر الکساندرایت پنتو و همچنین دستگاه لیزر دایود ویکینی و لیزر دایود رازولیزر اشاره نمود. تمامی این دستگاه ها جزء جدیدترین و به روزترین دستگاه های مورد استفاده در ایران و بسیار ی از کشورهای دنیا می باشند و عملکرد مطلوب خود را با مورد استفاده قرار گرفتن در بسیاری از مراکز معتبر زیبایی به اثبات رسانده اند.

پست بعدی

کاربرد و عملکرد لیزر های جوانسازی پوست چیست

س فروردین 22 , 1402
داشتن پوست شفاف و صاف یکی از مسائل مهم در ظاهر افراد محسوب می گردد. این مسئله برای اکثر افراد به خصوص بانوان بسیار حائز اهمیت است. مسائل بسیاری از جمله نوع تغذیه، آلودگی هوا، مشکلات عصبی و استرس، بی خوابی، استفاده از دخانیات و سیگار و افزایش سن تاثیر […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها