دستگاه لیزر واژینوپلاستی Gyno Laser Fraxis

لیزر واژینوپلاستی زنان

دستگاه لیزر واژینوپلاستی Gyno Laser Fraxis

خرید لیزر واژینوپلاستی Gyno Laser Fraxis ، فروش دستگاه لیزر لابیاپلاستی Fraxis Gyno Laser ، قیمت دستگاه لیزر جراحی جوانسازی و لیفت واژن Gyno Laser ، درمان شلی و جوانسازی واژن زنان Gyno Laser Fraxis ، درمان افتادگی واژن و تکرر ادرار بانوان با لیزر واژینوپلاستی Fraxis Gyno Laser ، دستگاه لیزر برطرف كردن درد هنگام نزديكى بانوان Gyno Laser ، دستگاه لیزر واژینوپلاستی كاهش تيرگى پوست ناحيه تناسلى زنان Fraxis Gyno Laser ، جدیدترین دستگاه جوانسازی واژن و رفع افتادگی واژینال Gyno Laser :

دستگاه لیزر واژینوپلاستی Gyno Laser Fraxis زیبایی و جوانسازی واژن :

جوانسازی واژن روشی مشخص در رشته نوپای زیباسازی دستگاه تناسلی است . این عمل جراحی، شل‌شدگی واژن که معمولاً پس از زایمان یا در اثر کهولت سن اتفاق می‌افتد، را درمان می‌کند . دستگاه لیزر واژینوپلاستی Gyno Fraxis، درمانی موثر و با کمترین میزان تهاجم، از طریق لیزر است که جایگزین مؤثری برای عمل جراحی بوده و در جهت جوانسازی و زیباسازی واژن انجام می‌گیرد . لیزر با اثر گذاشتن تدریجی بر روی بافت مخاط واژن، محرک تولید کلاژن بوده، و عملکرد منطقه مورد درمان و بازگرداندن تعادل مناسب تغذیه‌ای به غشاء مخاطی را بهبود می‌بخشد .

لیزر واژینوپلاستی، که تحت عنوان لیزر جوانسازی واژن Gyno Laser نیز شناخته می‌شود، با تنگ کردن بخش بزرگی از واژن، دهانه آن را کوچکتر کرده و درعین‌ حال مناطقی از واژن را که دارای هیچ عضله مرتبط به آن نیستند، سفت می‌نماید . پوشش اضافی واژن برداشته می‌شود و عضلات سفت می‌شوند . درنتیجه این عمل، شما صاحب عضلات واژنی سفتی خواهید شد، که می‌توانند احساس رضایتمندی جنسی را در زنان افزایش داده و این امکان را برای بانوان فراهم آورند که از مقاربت لذت بیشتری ببرید .

لابیاپلاستی، یا جراحی پلاستیک لابیا ( لبه‌های اطراف واژن )، را می‌توان هم به ‌تنهایی و هم به همراه عمل واژینوپلاستی انجام داد . این جراحی می‌تواند روی لابیا ماژور ( لبه‌های بیرونی‌تر و بزرگ‌تر واژن )، یا لابیا مینور ( لبه‌های کوچکتر و درونی ‌تر واژن ) صورت گیرد . در جریان لابیاپلاستی، معمولاً از طریق کوچکتر کردن لابیا یا اصلاح عدم تقارن بین دو سوی لابیا، اندازه و شکل آن را تغییر می‌دهند .

دستگاه لیزر واژینوپلاستی Gyno Laser Fraxis از یک سیستم لیزری دی اکسید کربن فراکشنال، بدون نیاز به جراحی، بسیار مشابه درمان‌های لیزری که مدت‌ها است برای جوانسازی صورت مورداستفاده قرار می‌گیرند، استفاده می‌کند . لیزر Gyno Fraxis از طریق تقسیم نوری یک پرتو لیزر به نقاطی بسیار کوچک که بر روی دیواره‌ درونی واژن نشانه گرفته ‌شده‌اند، کار می‌کند . لیزر به مدت کمتر از یک ‌دهم ثانیه پالس می‌کند و در این مدت تراکم لیزر توسط یک کامپیوتر به‌دقت و به‌گونه‌ای که با ویژگی‌های دیواره رحم مطابقت داشته باشد، تغییر داده می‌شود .

لیزر، در نقطه تماس، یک ناحیه بسیار کوچک از بافت را از بین می‌برد . این عمل یک حفره بسیار ریز به قطر یک تار موی انسان ایجاد می‌کند . در خلال پروسه، بدن سلول‌ها را تحریک می‌کند تا در محل لیزر شده و گوشتی که اطراف آن قرار دارد، بافت سالم و تازه بسازند . این پروسه از روشی مشابه روش جوانسازی صورت استفاده می‌کند . لیزر همچنین ناحیه بین نقاطی که روی آن‌ها اعمال می‌شود را گرم کرده و سلول‌های تخصصی ساخت الاستین و کلاژن، که مبنای بافت سالم هستند، را تحریک می‌کند .

کاربردهای دستگاه لیزر واژینوپلاستی Gyno Laser Fraxis :

۱- كاهش شلى و جوانسازى واژن
۲- درمان آتروفى واژن پس از يائسگى
۳- كاهش تيرگى پوست ناحيه تناسلى
۴- برطرف كردن درد هنگام نزديكى
۵- از بين بردن خشكى واژن
۶- از بين بردن خارش و سوزش واژن
۷- لابياپلاستى ( كوچک كردن لبه هاى داخلى )

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید . خرید بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش امکان پذیر می باشد .تلفن تماس با واحد مشاوره و فروش مهندسی پزشکی پیشرو طب پرشیا : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

 

پست بعدی

دستگاه لیزر ان دی یاگ فراکشنال Aileen Laser ND YAG

س خرداد 10 , 1401
دستگاه لیزر ان دی یاگ فراکشنال Aileen Laser ND YAG فروش دستگاه لیزر رفع موهای زائد ان دی یاگ Aileen ND YAG Laser ، خرید دستگاه لیزر ان دی یاگ درمان انواع ضایعات عروقی و واریس Aileen Laser ND YAG ، قیمت دستگاه لیزر موهای زائد بوسیله لیزر ان دی […]
لیزر رفع موهای زائد

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها