دستگاه کولینگ دستگاه لیزر الکساندرایت کرایو زیمر ایرانی

دستگاه کولینگ لیزر کرایو زیمر ایرانی

خنک کننده کولینگ دستگاه لیزر کرایو زیمر ایرانی

دستگاه کولینگ کرایو کولکس Coolex Cryo که در ایران به نام زیمر ایرانی Zimmer Cryo هم شناخته میشود یک دستگاه خنک کننده دمنده هوای بسیار سرد میباشد که با روش مهندسی معکوس از سیستم کرایو کولینگ زیمر آلمان در ایران ساخته شده است ، دستگاه خنک کننده زیمر ایرانی برای کاهش درد و آسیبهای حرارتی در مدت درمانهای لیزری برای پوست میباشد . عملکرد قوی خنک کننده کرایو کولکس یا زیمر ایرانی منجر به تسکین سریع درد و بی حسی موضعی در طول فرایند درمان تزریق ، استفاده در خالکوبی ، استفاده در حذف خالکوبی ، جهت بیحسی کار هنگام خالبرداری ، انجام لیزر موهای زائد با لیزر دایود و لیزر الکساندرایت میباشد .

تنظیمات دستگاه خنک کننده کولینگ کرایو کولکی یا کرایو زیمر ایرانی

با تنظیم سرعت فن و قدرت کمپرسور دستگاه کولینگ لیزر الکساندرایت Coolex Cryo میتوانید میزان سرمایی که جهت کار مورد نیازتان است را بدست آورید و به راحتی پس از لود سیستم با حداکثر سرما موضع بدن را مورد سرمادرمانی قرار دهید ، اپراتوری و تنظیمات دستگاه کولینگ زیمر ایرانی Zimmer Cryo فوق العاده راحت بوده و در کمتر از چند دقیقه امکان ست کردن و راه اندازی کولینگ خنک کننده کریو کولکس یا همان زیمر ایرانی میسر میباشد .

عمکرد دستگاه خنک کننده کرایو کولکس یا کولینگ زیمر ایرانی چگونه است

دستگاه کرایو کولکس Coolex Cryo یک سیستم خنک کننده قوی مخصوص درمان و تزریقات زیبایی و لیزر درمانی میباشد . دستگاه خنک کننده کولکس یا کرایو زیمر ایرانی Zimmer Cryo یک چیلر قدرتمند برای سرد نمودن پوست در درمانهای لیزری و تزریقات و فیزیوتراپی میباشد که بصورت مستمر درد را کاهش داده و آسیب حرارتی به پوست را به پایین ترین حد ممکن میرساند . مطالعات نشان داده است استفاده از دستگاههای خنک کننده هوای سرد باعث کاهش درد و حساسیت بیماران به درمان میگردد و مراحل درمان را با کمترین آسیب قابل تحمل میکند .

دستگاه خنک کننده لیزر کرایو کولکس Coolex یا کولینگ زیمر Zimmer Cryo ایرانی

دستگاه کرایو کولینگ کولکس کرایو یا همان کرایو زیمر ایرانی بهترین انتخاب متخصصات و پزشکان فعال در حوزه زیبایی جهت درمانهای متنوع لیزری و پوست میباشد . این دستگاه با عملکرد قوی که دارد میتواند به راحتی آرامش بیماران را در حین درمان با لیزر الکساندرایت و یا تزریقات زیبایی تضمین نماید و خطرات ریسک درد و سوختگی را به شدت کاهش دهد این دستگاه با بالاترین کیفیت در قطعات از دستگاه کرایو کولینگ زیمر آلمان کپی برداری و مهندسی معکوس گردیده است و با همان میزان قدرت در سرمادهی ولی با یک پنجم قیمت نمونه آلمانی قابل تهیه و استفاده میباشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش شرکت پیشرو طب پرشیا تماس حاصل فرمایید . خرید بصورت نقد و اقساط میسر بوده و ارسال تجهیزات به سراسر ایران با ارایه گارانتی و آموزش اپراتوری رایگان و خدمات بعد از فروش امکان پذیر می باشد .تلفن تماس با واحد مشاوره و فروش مهندسی پزشکی پیشرو طب پرشیا : ۰۲۱.۸۶۰۲۸۴۰۹ – ۰۲۱.۸۶۰۲۹۳۷۸

 

پست بعدی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره متخصصین پوست

د خرداد 9 , 1401
حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره متخصصین پوست حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره سراسری انجمن متخصصین پوست ایران ، این همایش توسط انجمن متخصصین پوست ایران در شهر تهران، و در مرکز همایش های هتل المپیک برگزار گردید . شرکت پیشرو طب پرشیا همچون گذشته در این […]
شرکت پیشرو طب پرشیا

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها