زمان یا فصل مناسب جهت انجام لیزر موهای زائد چه زمانی است

زمان یا فصل مناسب جهت انجام لیزر موهای زائد چه زمانی است

انجام لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد یکی از پرطرفدارترین شیوه ها برای اینکار محسوب می گردد. به همین دلیل یک از مسائل مورد توجه زمان مناسب برای انجام لیزر مو می باشد. نکات مختلفی را در خصوص زمان یا فصل مورد نظر جهت انجام لیزر باید مد نظر قرار داد. یکی از این نکات توجه به رنگ پوست است. بدین مفهوم که رنگ پوست هرچقدر روشن تر بوده و در واقع بدلیل قرار گرفتن در برابر نور خورشید تیره یا برنزه نشده باشد و به رنگ طبیعی خود نزدیک تر باشد پاسخ دهی دستگاه لیزر موهای زائد بهتر خواهد بود. نکته مهم دیگر قرار نگرفتن فرد در برابر نور خورشید می باشد. بدین مفهوم که پس از انجام لیزر بهتر است در برابر تابش مسقیم خورشید نباشید بنابراین اینکار در فصل های پاییز و زمستان امکان پذیرتر است.

همچنین مسئله دیگری که برای برخی افراد مهم بوده و باید مدنظر قرار گیرد، رشد موهای بدن در ظول چند جلسه درمان است، بدین مفهوم که موهای بدن که لیزر شده اند ممکن تا چند هفته مانند قبل رشد کرده و بعد از آندوره زمانی بریزند، به همین دلیل برخی افراد تمایل به تراشیدن موهای زائد در این مدت تا زمان ریختن و عدم رشد مجدد آن دارند ولی برخی دیگر منتظر می شوند تا آنها بعد از سپری شدن این مدت خود به خود بریذند. بنابراین برای افرادی که تمایل دارند این موها به خودی خود از بین رفته و شروع به ریزش نمایند پوشیدن لباس هایی با قد و آستین بلند در اولویت می باشد. واضح است که انجام اینکار در فصل سرما یعنی پاییز و یا زمستان راحت است. بنابراین می توان در کل اینگونه بیا ن کرد که انجام لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر در فصل پاییز و زمستان و یا نهایتا ابتدای بهار برای فرد راحت تر بوده و  با آسایش بیشتری همراه خواهد بود.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

علت های مهم محبوبیت استفاده از لیزر های موهای زائد چیست

ی اردیبهشت 31 , 1402
اکثر افراد به خصوص بانوان همواره بدنبال یافتن بهترین شیوه ها جهت از بین بردن موهای زائد می باشند. استفاده از بسیاری از روش ها از جمله روش های سنتی مانند تراشیدن ناحیه مورد نظر با تیغ، استفاده از مواد موبر، استفاده از موم جهت از بین بردن موهای زائد […]

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها