حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در نمایشگاه دوسلدورف آلمان

نمایشگاه دوسلدورف آلمان

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در نمایشگاه دوسلدورف آلمان

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و زیبایی آلمان ، این نمایشگاه بین المللی همه ساله در دوسلدورف آلمان برگزار میگردد ، شرکت پیشرو طب پرشیا و کمپانی آیلودا کره بصورت مشترک در این کنگره تخصصی شرکت نمودند . بدینوسیله از همه پزشکان محترم و ایرانیان مقیم آلمان که در این نمایشگاه حاضر شده و از غرفه ما بازدید نمودند کمال تشکر را داریم .

پست بعدی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در ورکشاپ پوست محب کوثر

د خرداد 9 , 1401
حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در ورکشاپ پوست محب کوثر حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در ورکشاپ تخصصی پوست و لیزر ، این ورکشاپ آموزشی با حضور اساتید برجسته و متخصصین پوست و اعضای هیئت علمی دانشگاه در آمفی تآتر بیمارستان فوق تخصصی محب کوثر برگزار گردید . شرکت پیشرو […]
شرکت پیشرو طب پرشیا

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها