حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در ورکشاپ پوست دوبی

کنگره پزشکی دبی درما

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در ورکشاپ پوست دوبی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در ورکشاپ تخصصی پوست و تازه های لیزر در کشور دبی ، این ورکشاپ تخصصی که با دعوت از تعداد قابل توجهی از پزشکان متخصص پوست از سراسر جهان و به اسپانسری کمپانی بزرگ آیلودا کره جنوبی برگزار گردید و شرکت پیشرو طب پرشیا که نماینده انحصاری کمپانی آیلودا در ایران میباشد به عنوان مهمان ویژه در این ورکشاپ حضور داشته است . از همه همراهان و پزشکان محترمی که به کشور دبی تشریف آورده و ضمن شرکت در این ورکشاپ از غرفه ما بازدید داشتند کمال تشکر را داریم .

پست بعدی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره سالیانه پزشکان عمومی

د خرداد 9 , 1401
حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره سالیانه پزشکان عمومی حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در برنامه جامع علمی فصلی انجمن پزشکان عمومی ایران ، این همایش در شهر تهران و در محل سالن همایش های رازی برگزار شد . شرکت پیشرو طب پرشیا همچون سالهای قبل ضمن حضور در […]
شرکت پیشرو طب پرشیا

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها