حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره ایمکاس فرانسه

انجمن متخصصین پوست

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره ایمکاس فرانسه

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ایمکاس ، این نمایشگاه در سطح بسیار بالایی همه ساله در کشور فرانسه و در شهر پاریس برگزار میگردد . شرکت پیشرو طب پرشیا طبق روال همه ساله ضمن شرکت در این نمایشگاه به تبادل اطلاعات با سایر کمپانی های مطرح در حوزه زیبایی و لیزر پرداخته است . بدینوسیله شرکت پیشرو طب پرشیا از همه پزشکان محترمی که ما را در این سفر همراهی نمودند قدردانی کرده و از ایرانیان و متخصصان مقیم فرانسه که با حضور در غرفه پیشرو طب پرشیا موجبات دلگرمی ما را فراهم نمودند نهایت تشکر را دارد .

پست بعدی

بهترین دستگاه ایرکولینگ لیزر الکساندرایت خنک کننده ایرانی

د خرداد 9 , 1401
بهترین دستگاه ایرکولینگ لیزر الکساندرایت خنک کننده ایرانی ایر کولینگ یکی از روش های خنک کردن ناحیه لیزر شده می باشد. در واقع، همه دستگاه های لیزر برای کاهش عوارض استفاده از لیزر و کاهش سوختگی ها و دردهای ایجاد شده در ناحیه لیزر شده دارای ایرکولینگ لیزر الکساندرایت می […]
ایر کولینگ لیزر الکساندرایت؛ بهترین دستگاه خنک کننده لیزر ایرانی

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها