حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره متخصصین پوست

کنگره پوست

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره متخصصین پوست

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره سراسری انجمن متخصصین پوست ایران ، این همایش توسط انجمن متخصصین پوست ایران در شهر تهران، و در مرکز همایش های هتل المپیک برگزار گردید . شرکت پیشرو طب پرشیا همچون گذشته در این کنگره حضوری فعال داشت . از همه بازدیدکنندگان از غرفه شرکت و پزشکان محترمی که با ابراز محب ما را مورد لطف قرار دادند صمیمانه تشکر میکنیم .

پست بعدی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره سالانه پوست ایران

د خرداد 9 , 1401
حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره سالانه پوست ایران حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره سالانه انجمن متخصصین پوست ایران ، این همایش سالیانه با حضور اکثر متخصصین پوست از سراسر ایران در تهران و به میزبانی انجمن متخصصین پوست برگزار گردید . شرکت پیشرو طب پرشیا همچون […]
شرکت پیشرو طب پرشیا

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها