حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره سالیانه پزشکان عمومی

انجمن علمی پزشکان عمومی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره سالیانه پزشکان عمومی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در برنامه جامع علمی فصلی انجمن پزشکان عمومی ایران ، این همایش در شهر تهران و در محل سالن همایش های رازی برگزار شد . شرکت پیشرو طب پرشیا همچون سالهای قبل ضمن حضور در این کنگره سالیانه به معرفی محصولات و خدمات خود به پزشکان محترم حاضر در همایش پرداخت . شرکت پیشرو طب پرشیا که از اسپانسرهای این کنگره بود ضمن تشکر از همه بازدیدکنندگان محترمی که از غرفه ما دیدن نمودند برای همه دوستان آرزوی موفقیت و کامیابی دارد .

پست بعدی

ایرکولینگ لیزر الکساندرایت کندلا Candela

د خرداد 9 , 1401
دستگاه ایرکولینگ لیزر الکساندرایت کندلا Candela دستگاه لیزر موهای زائد با نام الکساندرایت کندلا که در ایران با نام تجاری Candela Gentle Pro هم شناخته میشود ، یک سیستم پیشرفته جهت درمان موهای زائد میباشد ، این دستگاه برای اینکه درمانی کم درد و بی عارضه برای بیماران ایجاد نماید […]
دستگاه ایرکوینگ لیزر الکساندرایت کندلا Candela

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها