حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره سالانه پوست ایران

کنگره تخصصی پوست

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره سالانه پوست ایران

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره سالانه انجمن متخصصین پوست ایران ، این همایش سالیانه با حضور اکثر متخصصین پوست از سراسر ایران در تهران و به میزبانی انجمن متخصصین پوست برگزار گردید . شرکت پیشرو طب پرشیا همچون سنوات گذشته ضمن شرکت در این کنگره تخصصی مفتخر به اسپانسری گروهی از پزشکان محترم نیز گردید که باعث افتخار این مجموعه میباشد . از همه پزشکان متخصصی که به غرفه ما آمدند و به ابراز لطف پرداختند کمال تشکر را داریم .

پست بعدی

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در همایش علمی پزشکان عمومی

د خرداد 9 , 1401
حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در همایش علمی پزشکان عمومی حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در گردهمایی علمی فصلی انجمن پزشکان عمومی ایران با موضوع تازه های مراقبت از پوست که توسط انجمن پزشکان عمومی ایران در شهر تهران و در محل مرکز همایش های رازی برگزار گردید . شرکت […]
شرکت پیشرو طب پرشیا

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها