حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره ژنو سوئیس

کنگره ژنو سوئیس

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در کنگره ژنو سوئیس

حضور شرکت پیشرو طب پرشیا در نمایشگاه بین المللی تازه های جراحی و لیزر سوئیس ، این نمایشگاه در ژنو سوئیس برگزار گردید و طبق روال هر ساله شرکت پیشرو طب پرشیا و کمپانی فاین مک کره که شرکت پیشرو طب پرشیا نماینده انحصاری این کمپانی در ایران میباشد بصورت مشترک در این کنگره حضور داشته و به ارائه خدمات پرداختند . پیشرو طب پرشیا از کلیه پزشکانی که ما را در این سفر همراهی نمودند و همچنین از کلیه ایرانیان مقیم اروپا که از غرفه ما بازدید نمودند کمال تشکر و قدردانی را دارد .

پست بعدی

آشنایی با دستگاه ایرکولینگ لیزر الکساندرایت زیمر ایرانی

د خرداد 9 , 1401
آشنایی با دستگاه ایرکولینگ لیزر الکساندرایت زیمر ایرانی امروزه دستگاههای متنوعی از لیزرهای الکساندرایت جهت درمان موهای زائد در کلینیک ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار میگیرند . برندهای معروفی مانند لیزر الکساندرایت نابلکس Noblex ، لیزر الکساندرایت کندلا Candela ، لیزر الکساندرایت دکا Deka ، لیزر الکساندرایت کلاریتی […]
آشنایی با دستگاه ایرکولینگ لیزر الکساندرایت زیمر ایرانی

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها