علت اصلی تیرگی زیر بغل چیست

علت اصلی تیرگی زیر بغل چیست

به وجود آمدن تیرگی در نواحی از پوست بدن کاملا یک مسئله رایجی است که برای هر فردی بوجود می آید. دلایل مختلفی برای به وجود آمدن این موضوع وجود دارد. البته استفاده از برخی روش ها جهت بهبود این تیرگی وجود دارد که البته مشاوره با پزشک متخصص برای انجام آنها بهترین کاری است که باید قبل از استفاده از این شیوه ها جهت جلوگیری از هرگونه آسیب احتمالی صورت پذیرد.

از جمله مهمترین دلایل این تیرگی را می توان استفاده از لوازم جهت اصلاح موهای زائد این ناحیه دانست. زیرا اینکار در طولانی مدت باعث سایش پوست بدن می گردد. تجمع سلول های مرده پوست در این ناحیه و عدم لایه برداری نیز از جمله عوامل مهم در تیرگی پوست می باشد. همچنین استفاده از برخی مواد مانند ضدتعریق ها، استعمال دخانیات و سیگار، خوردن برخی داروهای هورمونی و بوجود آمدن برخی عفونت های باکتریایی می تواند از جمله مسائل تیرگی پوست باشند.

منبع و ماخذ : pishro-teb.com

پست بعدی

خرید لیزر الکساندرایت با مجوز وزارت بهداشت

ش بهمن 7 , 1402
قبل از خرید لیزر الکساندرایت بهتر است با تاریخچه دستگاه لیزر الکساندرایت آشنا شویم لیزر الکساندرایت در سال ۱۹۶۴ توسط فیلیپ فاشبیندر کشف شد. این لیزر با استفاده از فلزی به نام الکساندرایت کار می کند که از کربن، نیکل، کروم و مس تشکیل شده است. الکساندریت یکی از اولین […]
خرید لیزر الکساندرایت با مجوز وزارت بهداشت

نویسندگان

پیشرو طب پرشیا

شرکت پیشرو طب پرشیا با اخذ مجوز رسمی واردات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران و مجوز واردات و خدمات تجهیزات لیزر از سازمان انرژی اتمی به عنوان اولین عرضه کننده و اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO13485 و ISO9001 در مدیریت کیفیت واردات تجهیزات پزشکی در ایران معرفی گردیده است ، کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز رسمی واردات از وزارت بهداشت با قابلیت استعلام میباشد .

دسته‌ها